Ak Partili Merkez İlçe Başkanı Hakan Gürsoy: “ Ülkemiz üzerinde hesap yapanları güldürmeyeceğiz”

 

Ak Partili Merkez İlçe Başkanı Hakan Gürsoy, “Yüzyıllardır ülke üzerinde hesap kitap yapan şer odaklarını 1 Kasım seçimlerinde güldürmeyeceğiz. AK parti seçimden tek başına iktidar olarak çıkacak” dedi.

Gazetemize konuşan Ak Partili Merkez İlçe Başkanı Hakan Gürsoy, “7 Haziran’da bir seçim gerçekleştirdik. Milletimiz tek başına hükümet kurma yetkisini hiçbir partiye vermedi. Ancak AK Parti tek başına iktidar olamazsa bile en yakın rakibine 15 puan dolayında fark atarak birinci parti oldu. Buna rağmen ülke üzerinde siyasal bir mühendislik oyunları yapıldığı için koalisyon kurma olanağı da olmadı. Bir takım egemenler, yerli aktörlerle birlikte siyasal bir mühendislik planlaması yaparak 7 Haziran’dan AK Parti’nin tek başına iktidar çıkmasına engel oldu. Ancak milletimiz bu oyunu gördü. 1 Kasım’da milletimiz bu kurguların rövanşını alacaktır. Milletimiz son 4 aylık süreçte yaşananların ülke lehine olmadığını çok net görmüştür. AK Parti’ye oy verenler zaten oynanan oyunların farkındaydı ama bir takım sebeplerden dolayı vermeyenler de bunun farkına vardı” diye konuştu.

“Ne bu coğrafya üzerinde hesabı olan ülkelere ne de onlarla ittifak halinde olan ve ülkemize çelme takmaya çalışan güçlere müsaade etmeyeceğiz” diyen Gürsoy, “Bu oyunlara millet de müsaade etmeyecektir. 1 Kasım seçimleri hem ülkemiz hem de yaşadığımız coğrafyamız için hayırlı olacaktır. Zaten içinde bulunduğumuz coğrafyanın gözü de yapılacak seçimin üzerindedir. Bu seçimden sonra bu ülke üzerinde yüz yıldır hesabı olanları güldürmeyeceğiz. Bu ülkeden umudu olan mazlum coğrafyaları da sevindireceğiz” ifadesini kullandı.

Haber: Mustafa POLAT

Bu Haberi Gördünmü!

Dağtekin ‘Bizim Adıyaman Sevdamız Var”

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin bir basın açıklaması yayımlayarak Dr. Süleyman Kılınç’ın adaylığının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir