Alican Çelik Kadro Dışı Bırakıldı

Adıyamanspor’un bu sene transfer ettiği efsane futbolcularından Necmettin Çelik’in (NECO) oğlu Alican Çelik kadro dışı bırakıldı.

Daha önceki yönetimler tarafından da transfer edilmek istenen ancak şartlar uymadığı için geri çevrilen Alican sarı yeşilli ekiple 1 yıllık sözleşme imzalamış ve takımla birlikte çalışmalara başlamıştı. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Adıyamanspor Kulüp Başkanı Ragıp Ersoy, Alican Çelik’in antrenman esnasında futbolcu arkadaşlarına ve antrenöre küfür ettiğini belirterek süresiz kadro dışı bırakıldığını söyledi.

Daha önce birçok kulüpte görev alan 1988 doğumlu Alican sırasıyla Gölbaşıspor, Gençlerbirliği, Hacettepespor, Tarsus İdmanyurdu, Erzurumspor, Adana Demirspor, Adanaspor, Mardinspor, Diyarbakır Bş. Bld.spor, Denizli Belediyespor, K. Maraş Belediyespor ve Menemen Belediyespor’da top koşturmuştu.

Növfel Bozdoğan yönetiminin de bir dönem transfer etmek sitediği ancak bu tür davranışlarından dolayı vazgeçtiği Alican’ın ne zaman yeşil sahalara döneceği merak edilirken yönetimden gelen açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“ 9 defa U-17 4 defa ise U-16 Milli takımında da görev yapan Alican’ın karnesinde birçok gol bulunurken, Adıyamanlı futbolcunun transferi takımda olumlu karşılanmıştı. Ancak bizim için önemli olan arkadaşlarıyla uyumu ve karakter yapısıdır. Kendisine yakışmayan davranışlar sergileyen arkadaşımızı kadro dışı bırakmış bulunuyoruz”

Haber: Mustafa Polat

Bu Haberi Gördünmü!

Madalyalara Doymayan Küçük Sporcunun Hedefi Şampiyonluk

Adıyamanlı 7.sınıf öğrencisi İlayda Bengisu Güler, eskrim spor dalında yapılacak yarışmalarda şampiyonluğu hedefliyor. Adıyaman’ın Gölbaşı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir