Atatürk Stadı Yeni Sezona Hazır

Adıyaman’da 2017-2018 futbol sezonu öncesi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Atatürk Stadyumunda gerekli bakım ve onarım çalışmaları sonrasında eksikler tamamlandı.

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, futbolun toplumlarda birliktelik ve sosyalleşmeye büyük katkı yaptığını ve bunun bilinciyle tüm tesislerin yıllık bakım ve onarımların yapıldığını ve çalışmaların devam ettiğini belirtti.

 

TÜM SPOR BRANŞLARINA KATKI YAPIYORUZ

 

Adıyaman Atatürk Stadyumunun yeni sezona hazır olduğunu belirten İl Müdürü Keleş:”Müsabakaların yapılacağı sahalarımızda gerekli ve eksik görülen her şeyin sezona hazır hale gelmesi çalışmalarımız devam ediyor. Sporun her dalında faaliyet gösteren Spor Kulüplerine ve spora her zaman önem veriyoruz. Çünkü sağlıklı bir gençlik yetiştirebilmek için başta bizler olmak üzere herkese büyük görevler düştüğünü biliyoruz. Yeni futbol sezonunda ilimizdeki tüm takımlarımıza, taraftar ve basınımıza en modern tesislerle hizmet verebilmenin gayreti içerisindeyiz. Umarım sahalarımızda centilmenlik ruhu içerisinde yapılacak karşılaşmalar ve sporun tadını ve keyfini çıkaran bir taraftar ve seyirci kitlesi ile güzel bir sezon geçiririz” dedi.

Bu Haberi Gördünmü!

Adıyaman’da Çıkan Madenler Göz Kamaştırıyor

Adıyaman’da çıkan madenler, kalitesiyle adından söz ettiriyor. Adıyaman Maden kaynakları bakımından zengin bir il olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir