Aydın “30 Ağustos’lar Büyük Milletin Diriliş Mücadelesine Vesile Oluyor”

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajda “Tarihimizin en şanlı destanlarının yazıldığı bir günü daha milletçe beraber kutluyoruz” dedi.

Aydın yayımladığı mesajda “Ne kutlu bir haftadır ki, tarihimizin en şanlı destanlarının yazıldığı bir günü daha milletçe beraber kutluyoruz. 26 Ağustos’lardan 30 Ağustos’lara uzanan zaferler silsilesi bu büyük milletin onurudur, gururudur” dedi.

Aydın mesajına şu sözlerle devam etti “26 Ağustos’ta Dumlupınar’da başlayan Büyük Taaruz’un 30 Ağustos’ta zaferle nihayete ermesiyle bir kez daha kahraman ordumuz, büyük milletimizin esaret altında kalamayacağını dünyaya göstermiştir.

Bugünü bizlere Zafer Bayramı olarak yaşatan güç, bizim millet olarak sarsılmaz ve kırılmaz birlik, beraberliğimizdir. Milletimizin kurtuluş mücadelesinin tamamlandığı 30 Ağustos’lar bugün de bu büyük milletin diriliş mücadelesine vesile olmaya devam etmektedir.

Milletimiz her zaman olduğu gibi bugün de devletiyle birdir, beraberdir. Hiç bir zaman ödün vermediği bağımsızlığından ve gücünü aldığı azim ve imanından vazgeçmemiş ve sonsuza dek de vazgeçmeyecektir.

Bu kutlu günün vesilesiyle, aziz milletimizin ve kahraman ordumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı bir kez daha tebrik ediyorum. Bu topraklar için kanlarını feda etmiş mübarek Şehitlerimize Allah’tan rahmet, asil ve vakur Gazilerimize bir ömür boyu sağlık diliyorum”

 

Bu Haberi Gördünmü!

Gençlik Proje Döngüsü eğitimlerine katıldı 

GAP Bölge Kalkınma İdaresi Adıyaman Gençlik ve Kültür Evi tarafından yürütülen YouthBank (GençBank) programının ‘Proje …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir