Aydın “En Büyük Tatilimiz Milletle Birlikte Olmaktır”

Meclisin tatil olmasını fırsat bilen Adıyamanlı milletvekilleri tatillerini deniz kenarında yapmak yerine köy köy dolaşarak hemşerileriyle bir araya geliyor.

Başta TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın olmak üzere Adıyaman Milletvekilleri Adnan Boynukara, Halil Fırat, İl Başkanı Abdurrahman Dimez ve Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mutlu ile partililerle beraber bir gün içerisinde Adıyaman merkez, Sincik, Çelikhan ilçeleri ve onlara bağlı köyleri ziyaret ederek büyük takdir topladı.

TBMM Başkan Vekili Aydın ve milletvekilleri Adıyaman merkezde esnaflarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Adıyaman ziyareti sonrasında ise 2. Durak Sincik ilçesi oldu. Şampiyon ilçeye gerçekleşen ziyaretle ilçede bulunan halkla bir araya geldi. 3. Duraklarının ise Çelikhan ilçesi olan Adıyaman Milletvekillerinin ilçe ziyaretleri esnasında köylere de uğrayarak köylülerin sorun ve sıkıntılarını dinledi. Köylülerle uzun uzun muhabbetler eden TBMM Başkan Vekili Ahmet Aydın ve beraberindeki heyet köylülerin sorun ve sıkıntılarının çözümü noktasında ellerinden gelen gayreti göstereceklerini her zaman halkla iç içe olmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

ÇELİKHAN’A ZİYARET

TBMM Başkan Vekili Ahmet Aydın ve AK Parti Adıyaman Milletvekillerinden Adnan Boynukara ile İbrahim Halil Fırat, Çelikhan ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

TBMM Başkan Vekili Ahmet Aydın ve milletvekilleri, geçtiğimiz günlerde trafik kazası geçiren Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut’u ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu. Çelikhan ilçesi hakkında bilgiler alarak yapılması gereken hizmetler hakkında fikir alışverişinde bulunan Aydın, daha sonra ilçede faaliyet gösteren esnafları tek tek ziyaret etti. Esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunan Aydın ve beraberindeki heyet daha son olarak ise ilçede bulunan bir kıraathanede vatandaşlarla sohbet etti.

Vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinleyen TBMM Başkan Vekili Ahmet Aydın ve beraberindeki heyet, dinledikleri sorun ve sıkıntıların giderilmesi konusunda çalışmalar yapacaklarını belirtti.

“SİYASETİN TEK AMACI MİLLETE HİZMET ETMEKTİR”

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Siyasetin tek amacının millete hizmet etmek, millete hizmetkar olabilmek olduğunu söyledi.

Meclis Başkanvekili Aydın, “Sincik denilince tüm Milletvekili arkadaşlarımla birlikte koşar adım geldiğimiz bir yerdir. Sincik tüm köyleri ile Türkiye’de bir değer, her şeyden önce şampiyon bir ilçe. Her seçimde bu şampiyonluğu ile yanımızda duran değerli Sincikli hemşerilerime bir kez daha teşekkür ediyorum. Sincik denilince kapılar sonuna kadar bize açılıyor, çünkü herkes biliyor ki Sincik hizmetin en iyisine layık. Biz efendilik yapmaya gelmedik, biz size hizmetkar olmak için buradayız. Bakınız meclis tatil, pek çok siyasi partide, pek çok kişi tatil beldelerinde geziyor olabilir ama bugün tüm arkadaşlarımızla birlikte biz, köy köy, mezra mezra, dolaşıyoruz. Çünkü sizler bizlere destek vererek iktidara taşıdınız, bizlerin görevi de sorunlarınıza çare aramak, dertlerini problemlerini çözmektir. İşte onun içindir ki bizim en büyük tatilimiz sizlerle birlikte olmaktır. Sincikli kardeşlerimizin sorunları olsa dahil nezaketiyle en iyi şekilde dile getiriyorlar ve bizlerde bugüne kadar gücümüz yettiğince bütün kapıları aşındırdık, aşındırmaya da devam edeceğiz, daha yapacağımız çok işimiz var” ifadelerini kullandı.

Türkiye’nin terör örgütlerine karşı verdiği mücadeleye değinen Aydın, “Sincik ferasetiyle her zaman bu millet için doğru olan kararı almıştır. Sincik gibi başka bir ilçe yoktur ki bu kadar peş peşe yapılan seçimlerde ülkesi adına, millet adına bu kadar istikrarlı bu kadar şampiyon olacak düzeyde karar veriyor. Bu güzel ilçeye bizlere de muhakkak bir şeyler yapmak zorundayız, siyasetin tek amacı millete hizmet etmektir, millete hizmetkar olabilmektir, öyle tepeden bakanlardan sırçalı köşklerden ülkeyi yönetenlerden değiliz. Siz çok iyi biliyorsunuz ki kim milletle yürüyor, kimde başkalarıyla kol kola bir yerlere yürümeye çalışıyor. Arkadaşlarımızla birlikte ilçelerimizi, köylerimizi dolaşıyoruz, sorunları yerinde tespit ederek, yerinde çözüm üretmeye çalışıyoruz. Burada tespit ettiğimiz sorunları başkaları gibi sigara kağıtlarına yazıp atmıyoruz, buradaki sorunların Ankara’da bir, bir takipçisiyiz bunu bilmenizi istiyorum” şeklinde konuştu.

Bu Haberi Gördünmü!

Jumbo Kuşlar Bin Liradan Alıcı Buluyor

Adıyaman’da Muhabbet ve Doğa Kuşları Yetiştiriciler Derneği tarafından her hafta kurulan mezatta, muhabbet ve kanarya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir