BAŞKAN BABAR’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

Adıyaman Şire Pazarı Esnaf Derneği Başkanı Abdulgani Babar Adıyaman’da günlük basılan yerel gazete olan Işık Gazetemizi ziyaret ederek, gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Babar açıklamasında; “Işık gazetesine kurulduğundan buyana yaptığı çalışmalardan dolayı hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Adıyaman Şire Pazarı Esnaf Derneği Başkanı olarak, Işık Gazetemizi ziyaret ettik. Allah hayırlara vesile kılsın. Bu zamana kadar kötü bir haber yapıldığını görmedik. Basın demek bizlerin eli ayağı, gözü kulağı, gazetemiz sıradan bir gazete değil bu zamana kadar da kötülüğünü görmedik duymadık. Emeği olan herkese teşekkür ediyoruz.

Kış aylarında pekmez ve sucuk gibi kışlık tatlıları tercih edelim. Araştırmalara göre organik ürünler kanseri bile önlüyor. Bizler esnaflar olarak sayın cumhurbaşkanımız ne dediyse ne yaptıysa arkasında olduk olmaya da devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız her zaman en iyisini yapmıştır. Adıyaman AK Parti Belediye Başkanı Süleyman Kılınç’ın bu zamana kadar kötü biri olduğunu duymadık ve görmedik. Adıyaman Süleyman Kılınç’ın kendi kadrosu değil de işin uzmanlarını işin başına getirmesini istiyoruz. Mimara mimar gibi birini alsın. Bizler yeni belediye başkan adayımızın her zaman yanındayız. Rica ediyoruz Adıyaman’da bir değer katılsın ve büyükşehir yapılsın. İfadelerini kullandı.

Bu Haberi Gördünmü!

Nemrut Dağı’na Çıkacak Turistlere Uyarı

Adıyaman’ın Kahta ilçesinde bulunan tarihi Nemrut Dağı’na bu mevsimde çıkan turistlere soğuk uyarısı yapıldı. Turizm …