Başkan Erdoğan, Çalışmaları Sahada İnceledi

İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan, köylerdeki çalışmaları yerinde inceledi.

Erdoğan, İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Kavak ile Kâhta İlçesi Yapraklı Köyü ve Mahalle arası yapılan köy içi stabilizesini ve Gökçe Köyünde yapımı tamamlanan taziye evini, Çevre köy mezralarda yapılan hizmetleri yerinde inceledi.

İncelemelere ilişkin açıklamada bulunan Erdoğan, “2017 yılı Yatırım Ek Bütçesi ve Köy-Des programında yer alan yol asfalt ve asfalta hazır hale getirme işimizi bitirme noktasına getirdik. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Adıyaman Merkez İlçe olmak üzere tüm ilçelerimize İl Özel İdaremizce Stabilize ekibimizi kurduk. Özelikle 2017 Yılı Yatırım Programında köy içi kanalizasyon yapımı tamamlanan köylerimizin köy içi stabilizesinin yapılmasına öncelik vermek üzere işe başladık. İl Özel İdaresi ekibimiz asfalt sezonuna kadar tüm hızıyla vatandaşımızın hizmetini sürdürmek üzere stabilize ekimiz devam edecekler, hizmetimizde sınır yoktur bizler” dedi.

Tüm kadroyla halka hizmetin en iyisini yapma çabası içerisinde olduklarını anlatan Erdoğan, şunları kaydetti: “Vatandaşlarımız için hizmetlerin en iyi şekilde yürütülmesi için çalışıyoruz. Bizzat bizler hizmetin yapılması esnasında, vatandaşlarımızla, köy muhtarlarımız ile birlikte çalışma alanlarını inceliyoruz. Yapılması gereken hizmeti yerinde tespit edip çözmek için çaba sarf ediyoruz. Milletimizin sıkıntısı, bizim sıkıntımızdır.  Kış mevsiminde olduğumuzdan dolayı yağan karların temizlenmesi ve vatandaşlarımızın mağdur olmaması için karla mücadele ve olası ihtimallere karşı ilçelerimizde ekiplerimiz hazır vaziyette olup önlemler alınmıştır”

Bu Haberi Gördünmü!

Jumbo Kuşlar Bin Liradan Alıcı Buluyor

Adıyaman’da Muhabbet ve Doğa Kuşları Yetiştiriciler Derneği tarafından her hafta kurulan mezatta, muhabbet ve kanarya …