Belediye Başkan Adayı Kutlu’nun Esnaf Ziyareti

AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Hüsrev Kutlu ile beraber Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, Milletvekilleri Mehmet Erdoğan ve Salih Fırat, birlikte esnafı ziyaret etti.

Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Adayı Hüsrev Kutlu’nun ziyaretlerine milletvekilleri de katıldı. Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, milletvekilleri Mehmet Erdoğan ve Salih Fırat, İl Başkanı Halil İbrahim Fırat, Merkez İlçe Başkanı Abdurrahman Dimez ve parti teşkilatı esnafı ziyaret etti. Atatürk Caddesi üzerinde esnaf ziyaretine başlayan partililer, Sümer Meydanı’nda ki esnaflarla ziyaretlerini sürdürdü.

Ziyarete ilişkin açıklamada bulunan Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, AK Parti’nin her zaman halkla iç içe olduğunu vurgulayarak, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını ifade etti. Aydın, “Parti teşkilatımızla beraber Adıyaman esnafını geziyoruz. AK Parti demek halkın partisi demektir. Halkla beraber siyaset yapıyoruz. Sorunların çözümü noktasında hemşerilerimizle fikir alışverişinde bulunarak, sohbet ediyoruz. Belediye başkan adayımız ve genel yönetime büyük ilgi ve alaka var. Tüm hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. Onlara layık olmak adına, birlik ve beraberlik içerisinde Adıyaman’ın ve Türkiye’nin sorunlarının çözümü noktasında gayret gösteriyoruz. Adıyaman için değerli bir adayımız. Sorunlara hakim bir arkadaşımız. Kapı kapı dolayarak tespitlerimizi yapıyoruz” dedi.

AK Parti Adayı Hüsrev Kutlu ise, yakın ilgi ve alakadan memnun olduklarını belirterek, “Vatandaşın ilgisinden memnunuz. Yakın ve sıcak bir alaka gösteriyorlar. Milletvekillerimizin bu çalışmalara katılması bizim şevkimizi ve vatandaşların ilgisini daha da arttırdı. Kendilerine teşekkürler. İlgi ve alaka gösteren, dua eden tüm Adıyamanlılara teşekkürler ediyorum” diye konuştu. İHA

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir