Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu:  “0 505 777 02 02”

 

Şaka değil gerçek! Mercan TV’de ‘Güncel Özel’ programının konuğu olan Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, canlı yayında telefon numarasını ve twitte adresini verdi.

Kutlu, Belediyenin çalışmaları hakkında bilgi verip, izleyicilerden gelen soruları yanıtladı. Başkan Kutlu programın sonunda özel cep telefonu numarası ile kendisinin kullandığı twitter adresini izleyicilerle paylaştı.

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, Mercan TV’de Mustafa İlik’inhazırlayıp sunduğu ‘Güncel Özel’ programının konuğu oldu. Program sonunda izleyicilere telefon numarası ve twitter adresini veren Başkan Kutlu, belediyeyle ilgili her türlü öneri, şikayet ve yolsuzluk iddialarını kendisiyle paylaşılabileceğini dile getirdi.

Programın ilk bölümünde 1 Kasım’da yapılacak olan erken genel seçim ile ilgili soruları yanıtlayan Başkan Kutlu, AK Parti olarak bu seçim daha çok çalışmaları gerektiğine dikkat çekerek, “7 Haziran seçimlerine göre daha çok çalışmamız gerektiğinin farkındayız ve öyle de yapacağız. Ancak halkımızdan istediğimiz tek şey, oy verirken ellerini vicdanlarına koymaları. Ülkemizin geleceğini karartacak olan partilere oy verirken bir kez daha düşünsünler” diye konuştu.

Adıyaman Belediyesi olarak bu yıl asfalt sezonunda şu ana kadar 35 kilometre asfalt yaptıklarını ve asfalt sezonu sonuna kadar bu oranı 50 kilometreye ulaştırmayı hedeflediklerini de sözlerine ekleyen Başkan Hüsrev Kutlu, “Adıyaman Belediyesi olarak bu yıl asfalt sezonunda kendimize 50 kilometre asfalt yapma hedefi koyduk. Ekiplerimiz bu doğrultuda var güçleriyle çalışıyorlar. Allah’ın izniyle asfalt sezonunun sonuna kadar bu hedefi aşacağımıza inanıyorum. Bu kapsamda halen birçok mahallede alt ve üst yapı çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Programın sonunda gelen soruları yanıtlayan Belediye Başkanı Kutlu, kullandığı cep telefonu numarasını ve twitter hesabını da izleyicilerle paylaştı. Kutlu, “Şu an sosyal medyada kendi adıma olan twitter adresini sadece ben kullanıyorum. Buradan gelen özel mesajlara, eğer müsaitsem hemen, değilsem de en kısa sürede geri dönüş yapıyorum. Bunun yanında yine bana ulaşılabilecek cep telefonu numaram 0 505 777 02 02. Bu numaradan da her türlü öneri ve şikayetlere cevap verebiliyorum. Ayrıca belediyemiz ile ilgili bilinen bir yolsuzluk şikayetini de buradan iletebilir vatandaşlarımız” diyerek halkala bire bir görüşmelere verdiği öneme dikkat çekti.

Haber: Mustafa POLAT

Bu Haberi Gördünmü!

Dağtekin ‘Bizim Adıyaman Sevdamız Var”

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin bir basın açıklaması yayımlayarak Dr. Süleyman Kılınç’ın adaylığının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir