Belediye Meclis Toplantısına Yapıldı “Adıyaman’a son 13 Yılda Gelen Yatırım, Cumhuriyet Tarihi Boyunca Gelmedi”

 

AK Parti Adıyaman milletvekilleri, Adıyaman Belediyesi’nin Ekim Ayı meclis toplantısına katılarak meclis üyeleri ile bir araya gelip, sürdürülen projeler hakkında fikir alışverişinde bulundular.

1 Kasım’da gerçekleştirilecek olan erken genel seçim için çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Adıyaman milletvekilleri, Adıyaman Belediyesi’nin Ekim ayı meclis toplantısına katılarak, meclis üyeleri ile fikir alışverişinde bulundu.

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’nun başkanlığını yaptığı meclis toplantısına katılan AK Parti Grup Başkanvekili ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın ile milletvekilleri Adnan Boynukara, İbrahim Halil Fırat ve Salih Fırat, belediye tarafından sürdürülen ve yapımı planlanan yatırımlar ile ilgili bilgi aldı.

Bazı projelerin hızlanması için destek isteyen Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya ve meclis üyelerine destek sözü veren milletvekilleri adına konuşan AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, tek gayelerinin Adıyaman olduğunu dile getirdi.

Aydın, “AK Parti iktidarı ile ülkede ciddi bir gelişme yaşandı ve yaşanmaya da devam ediyor. Bu gelişmelerden ülkenin tüm kentleri gibi Adıyaman’da nasibini aldı. Adıyaman’a son 13 yılda gelen yatırım, cumhuriyet tarihi boyunca gelen yatırımdan daha fazla. Ancak hemşerilerimizin her şeyin daha iyisine layık olduğuna inandığımız ve çalışmalarımızı da bu yönde sürdürdüğümüz için gerek belediyemizin, gerekse valiliğimize bağlı il özel idaremizin çalışmalarına hep destek olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz” dedi.

Milletvekillerinin destek sözüne teşekkür eden Belediye Başkanı Kutlu ise verilecek destekler ile hayata geçirilecek olan projelerin Adıyaman’ın gelişmesine ciddi katkı sağlayacağını dile getirdi.

Haber: M.IŞIK

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir