Belediye Meclis Üyeleri Çalışmaları Yerinde İnceledi

Adıyaman Belediye Başkan Vekili Abdurrahman Gürbüzcan Öncülüğünde, Belediye Meclis Üyeleri Yapımı Devam Eden Çalışmaları Yerinde İnceledi.

Eski Samsat Caddesi, Cumhuriyet Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi ve Karaali Mahallerindeki asfalt, kaldırım, alt yapı çalışmalarını yerinde inceleyen meclis üyeleri Fen İşleri Müdürlüğü yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Çalışmaların ilgili müdürlükler tarafından aralıksız devam ettiğini ifade eden Belediye Başkan Vekili Abdurrahman Gürbüzcan, “Şu anda şehrin birçok noktasında belediyemiz çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Adıyaman git gide büyüyen ve gelişen bir şehir olduğu için yeni yollar yapılması, mevcut alt yapının güçlendirilmesi gerekiyor. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmaların uzun sürmesinin nedeni ekiplerimiz yol ve asfalt çalışmalarını yaparken doğalgaz, kanalizasyon ve su bağlantılarını da yapıyor. Bundaki amaç yapılan yolun daha sonra tekrar kazılmamasını sağlamaktır. Yapılan yolların bozulmaması için yapılan bu bağlantılar ister istemez çalışmaların süresini uzatıyor. Bu nedenle vatandaşların hoşgörüsüne sığınıyoruz. Vatandaşlarımızı rahatı ve memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Yaşanan gecikmeden dolayı da vatandaşlarımızdan özür diliyoruz” diye konuştu.

Haber Merkezi

Bu Haberi Gördünmü!

Ahmet Aydın’dan Diyarbakır Yolu Açıklaması

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, çalışmaları duraklayan Kahta- Nissibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir