Berber, Kuaför Ve Otelciler Gecede Buluştu

Adıyaman Berberler, Kuaförler ve Otelciler Esnaf Odası tarafından düzenlenen gecede meslek sahipleri bir araya gelerek gönüllerince eğlendiler.

Adıyaman Berberler, Kuaförler ve Otelciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Sivridaştan, veda gecesi düzenledi. 11 yıldan beri oda başkanlığını yürüten Mehmet Sivridaştan, olağanüstü kongre kararı almasının ardından, üyelerine veda gecesi düzenledi.

Sultan Sarayı’nda gerçekleştirilen geceye çok sayıda üye katıldı. Gecede ikramların yanı sıra, Harfane ekibinin söylediği birbirinden güzel türküler ile meslek mensupları gönüllerince eğlendi.

Gecede konuşan Adıyaman Berberler, Kuaförler ve Otelciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Sivridaştan, geceye katılan meslek mensuplarına teşekkürlerini iletti. Sivridaştan, “Oda olarak olağanüstü kongre kararı alarak müracaatımızı yaptık. 11 yıllık görev süresince odamız üyelerine hizmet etmenin gayretinde oldum. Ben ve arkadaşlarım görevimizi en iyi şekilde yapmaya çalıştık. Bizleri kirli oyunlarına alet etmek isteyenlere taviz vermedik. Ramazan ayının başta tüm İslam Alemi olmak üzere tüm insanlığa hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

İHA

Bu Haberi Gördünmü!

Dağtekin’den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir