Berberler  ve Kuaförler Odası Seçime Gidiyor

Başkan Adayı Mehmet İspir;

“Sonuç Ne Olursa Olsun Kazanan Odamız, Esnafımız Olsun”

30 Eylül tarihinde kongreye gidecek olan Adıyaman Berberler ve Kuaförler odası Başkan Adayı Mehmet İspir, sonuç ne olursa olsun kazanan odamız, esnafımız olsun dedi.

Ben değil, biz olarak yola çıktıklarını belirten başkan adayı Mehmet İspir; “Adıyaman Berberler ve Kuaförler odası olarak 30 Eylül tarihinde kongremizi gerçekleştireceğiz. Yönetim kurulumuzda yer alacak olan arkadaşlarımızla birlikte meslektaşlarımızı ziyaret edip desteklerini istiyoruz. Sağ olsunlar her gittiğimiz yerde bizleri en güzel şekilde karşıladılar. Odamıza kayıtlı 350 üyemiz var. Kısmet olur seçildiğimiz takdirde odaya kaydı bulunmayan esnafımızın odamıza kaydını yaptırması yönünde çaba göstereceğiz. Odamızın ve meslektaşlarımızın sorun sıkıntılarında onların yanında olmaya gayret edeceğiz.  Devralacağımız bayrağı daha ileriye taşıma adına yönetim kurulumuzda yer alacak olan arkadaşlarımızla birlikte çaba sarf edeceğiz. Özellikle Oda kaydı olmayan meslektaşlarımızın odaya kaydını yaptırması yönünde çalışmalarımız olacak. Bizim tek derdimiz odamızın üyelerine hizmet etmektir. Bunun için gece gündüz demeden çalışacağız. Odamızın kuruluşundan bugüne emek veren bütün oda başkanlarımıza teşekkür ederken, vefat eden meslektaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, Adıyamanlı hemşehrilerimizin, üyelerimizin ve meslektaşlarımızın Kurban Bayramını şimdiden tebrik ediyorum. “ dedi.

 

Haber Merkezi

 

 

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir