Besni Şehit Abidin Tanrıkulu Anadolu Lisesi Damgası

Besni Şehit Abidin Tanrıkulu Anadolu Lisesi (Besni Anadolu Lisesi) 8 yıldır aralıksız olarak kazandığı masa tenisi Adıyaman il birinciliğini yine kaptırmadı.

Besni İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Turaç, “Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Arası Genç Erkekler Masa Tenisi müsabakaları sona erdi. Genç Erkekler Masa Tenisi müsabakalarında Besni Anadolu Lisesi Adıyaman İl Birincisi olarak büyük başarıya imza atarken Besni Anadolu Öğretmen Lisesi’de İl İkincisi olmuştur” dedi.

“Bilindiği gibi Besni Şehit Abidin Tanrıkulu Anadolu Lisesi (Besni Anadolu Lisesi) aralıksız olarak Masa Tenisinde 9 yıldır Adıyaman İl Birinciliğini kimseye kaptırmamıştır” diyen Besni İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Turaç, “Besni İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak okulumuza bölge 18-20 Ocak tarihlerinde yapılacak olan bölge yarışmalarında başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

Besni İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Turaç Okul Müdürü Faruk Öncel ve Okul Beden Eğitimi Öğretmeni Osman Günaydın ve başarıya imza atan Oktay Korkmaz, Halil İbrahim Arıcak, Osman Eren Güzel, Onur Yeşil’i makamında kabul ederek tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Haber: Hatice Aydın

Bu Haberi Gördünmü!

Adıyamanlılar Vakfı, Sezonun İlk “Öğrenci Buluşmaları”nı Gerçekleştirdi

Adıyamanlılar Vakfı, 2018-2019 burs sezonunun ilk öğrenci buluşmalarını gerçekleştirdi. Vakfın İstanbul Bağcılar’daki genel merkezinde yoğun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir