Beşpınar Marina Mesire Alanı Yeni Yüzüyle Vatandaşın Hizmetinde

Adıyaman Valiliği İl Özel İdare’sinin sosyal yatırımları kapsamında projelendirilen Beşpınar Vadisi, 1300 dönümlük dev alanı, eşsiz manzarası ve tabii güzelliğiyle Adıyamanlıların yeni gözde mekânı oluyor.

Son olarak 3000 metrekarelik alanın ihalesini alan Ferhat Çetin Marina işletme sahibi Ramazan Toprak ve Marina İşletme Müdürüne plaket takdim ederek teşekkür ettiler.

Konu ile açıklamalarda bulunan Ferhat Çetin; “Öncelikle hepiniz hoş geldiniz bize 3000 metrekarelik alanı tahsis eden ve Ramazan Toprak beyefendiye teşekkür ediyorum. İhale ile almış olduğumuz alanda vatandaşlarımıza hizmet etmenin gurunu yaşıyoruz. Bu alanda ailelerimiz eş dost akrabaları ile gelip eşiz manzara ve çeşitli etkinliklerimize katılıp keyifli anlar çıkarabilirler. Özellikle çocuk oyun guruplarımız ve her yaşa hitap eden etkinliklerimiz takdir ediliyor. Bizler bura Ramazan aylarında özellikle iftardan sonra gelip burada zaman geçirebilir ve oyunlarımıza katılabilirler. Ben tekrardan sizlere gelmiş olduğunuz teşekkür ederim.” İfadelerini kullandı.

Bu Haberi Gördünmü!

Jumbo Kuşlar Bin Liradan Alıcı Buluyor

Adıyaman’da Muhabbet ve Doğa Kuşları Yetiştiriciler Derneği tarafından her hafta kurulan mezatta, muhabbet ve kanarya …