Bilen, SMMMO Başkanlığından İstifa Etti

2014 Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimler için daha önce aday adaylığını açıklayan Adıyaman SMMMO Başkanı Seyfettin Bilen, meslek örgütünün politikadan uzak durması politikasına duyduğu saygıdan dolayı görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Gelecek yıl Mart ayında gerçekleştirilmesi planlanan ve her geçen gün Adıyaman’da biraz daha kızışan yerel seçimler için geçtiğimiz günlerde aday adaylığını açıklayan Adıyaman Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Seyfettin Bilen, SMMMO Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan ve meslek örgütlerinin politikadan uzak durması gerekliliğine inandığı için istifa etme gereği hissettiğini dile getiren Bilen, “Gelecek yılın Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde, ilimizi daha iyi kalkındırmak için göreve talip olduk ve AK Parti’den aday adaylığımız açıkladık. Böyle kutsal bir göreve talip olurken de meslek örgütlerinin politikadan uzak durma prensiplerine saygı duyarak 2010 yılının Mayıs ayından bu yana yürüttüğüm Adıyaman Serbest Muhasebeciler ve Mali müşavirler Odası Başkanlığı görevimden istifa ettim. Görev sürem boyunca mesleğimizin daha iyi yerlere gelmesi için büyük bir fedakarlıkla şahsıma yardımcı olan başta yönetim kurulu üyelerim olmak üzere tüm üyelerime ve meslektaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Bu Haberi Gördünmü!

2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı

Adıyaman’da 2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarının açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi. Adıyaman-Kahta Karayolu üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir