BİR MİLLETİN YENİDEN DİRİLİŞ DESTANI

UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ

Türk Milleti 15 Temmuz gecesi darbecilere ‘dur’ dedi, Türk siyasi tarihine altın harflerle bir destan yazdı.

Geçtiğimiz yıl FETÖ tarafından gerçekleşen menfur ve alçak darbe girişiminin ardından bir sene geçti. 15 Temmuz’da destan yazan milletimiz bu önemli ve anlamlı günde yeniden nöbet tutacak.

FETÖ’nün 15 Temmuz 2016’daki hain darbe girişimine karşı Türk halkının kahramanca verdiği mücadelenin birinci yılında 81 ilde programlar düzenlenecek. Programlarda 15 Temmuz şehitleri anılacak, “Milli Birlik ve Kardeşlik Yürüyüşleri” yapılacak, demokrasi nöbetleri tutulacak. Geçen yıl ellerinde Türk bayraklarıyla cadde ve sokaklara çıkıp meydanları doldurarak darbecilere karşı  koyan vatandaşlar, bu yıl da ülke genelindeki demokrasi nöbetleriyle milli  iradeye nasıl sahip çıktığı bir kez daha tüm dünyaya gösterecek.

FETÖ/PDY Terör Örgütü’nün Darbe Girişimine Göğsünü Siper Eden ve Milli İradeye Sahip Çıkan Aziz Milletimiz, 15 Temmuz Destanı’nı meydanlarda yaşıyor. 15 Temmuz ülke ve toplum tarihimiz açısından bir milat noktasıdır. Fert, millet, devlet ve medeniyet açısından tarihin önemli bir eşiğinde olduğumuzu gösteriyor. Bu zor zamanda hemen her vatandaş darbe girişimine tepki vermiş ve ortak ideal çerçevesinde halk bir araya gelerek bir destan yazmıştır. 15 Temmuz sadece bugünlerde değil, Türkiye tarihinde demokrasi zaferi olarak yer alacaktır.

Bu Haberi Gördünmü!

Engelli aileleri kan bağışında bulundu 

Adıyaman Beyazay Şube Başkanlığı ve Kızılay Derneği arasında yapılan protokol gereği Adıyaman’da, 3 Aralık Dünya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir