Bölge Guvernörü Gürkan Olguntürk Adıyaman’da

Adıyaman Nemrut Rotary Kulübü, 2013 – 2014 dönem 2430. Bölge Guvernörü Gürkan Olguntürk ve Guvernör Yardımcısı Edip Paçal ile birlikte Adıyaman’da protokol ziyaretleri gerçekleştirdi.

Rotary 2430. Bölge Guvernörü ve beraberindeki Rotaryenler Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, Belediye Başkanı Necip Büyükaslan, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Talha Gönüllü, Jandarma Komutanı Alb. Yusuf Çetin ve Emniyet Müdürü Fikret Salmaner’i ziyaret etti.

Adıyaman Nemrut Rotary Kulübünün başarıları çalışmalarını taktirle izlediklerini belirten Vali Mahmut Demirtaş, “Kentimize hizmet amaçlı kurulan bir çok dernek var. Bunlar arasında başta engelliler için önemli projeleri olan Nemrut Rotary Kulübü ve üyelerinin kente faydalı olacak çalışmalarında kendilerine destek olmaya çalışıyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Necip Büyüklan’ı da ziyaret eden Rotaryenler burada fikir alışverişinde bulunarak Adıyaman için yeni projeler üretebilmek ve kentin sosyal gelişimine katkı sağlayabilmek için çalışmalarına destek istediler.

Adıyaman’da kentin gelişimine katkı sağlayacak tüm sivil toplum kuruluşları ve derneklerle işbirliği içersinde olduklarını belirten Başkan Büyükaslan, Adıyaman Nemrut Rotary Kulübünün çalışmalarını taktirle izlediklerini ve desteklediklerini söyledi.

Bölge illerindeki Rotary Kulüplerini ziyaretleri kapsamında Adıyaman’a geldiklerini belirten Rotary 2430. Bölge Guvernörü Gürkan Olguntürk;”Adıyaman’da başta protokol olmak üzere kentin gelişimi ve kalkınması için herkes el ele vermiş. Güzel bir birliktelik yakalamayı başaran Adıyaman’da Nemrut Rotary Kulübünü ziyaret için buradayız. Kulübümüzün başta Engelliler için geleneksel hale getirdikleri Engellilerle Zirveye Tırmanıyoruz projesi özellikle toplumda insanların dikkatlerini çekebilmiş ve aynı zamanda Nemrut Dağı’nın tanıtımına da katkı sağlamıştır. Bizler “Kendinden önce hizmet” sloganı ile çalışmalarımızda özellikle yaşadığımız kente ve ülkemize hizmeti amaç edinerek topluma katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bizlere çalışmalarımızda destek sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bu Haberi Gördünmü!

Dağtekin ‘Bizim Adıyaman Sevdamız Var”

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin bir basın açıklaması yayımlayarak Dr. Süleyman Kılınç’ın adaylığının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir