Bölgesel Final Grubu Erkekler Voleybol Şampiyonası sona erdi

Deplasmanlı Bölgesel Final Grubu Erkekler Voleybol Şampiyonası, Adıyaman’ın Kahta ilçesinde oynanan müsabakayla sona erdi.

Düzenlenen Deplasmanlı Bölgesel Final Grubu Erkekler Voleybol Final Müsabakaları sonunda, Türkiye finallerine katılacak takımlar belirlendi. Mardin, Diyarbakır, Osmaniye ve Gaziantep illerinin yarıştığı müsabakalarda Osmaniye İstiklal Spor Kulübü rakibi olan Diyarbakır Ergani Spor Kulübünü 3,0 yenerek grupta birinci oldu. Kahta ilçesinde yapılan müsabakalara ise Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, Spor Şube Müdürü Hüseyin Yasar Sarıkaya, Gençlik Hizmetleri ve Spor Kahta ilçe Müdürü Mustafa Çiçek, Voleybol il Temsilcisi Nedim Yardımcı ve sporseverler katıldı. Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, “Üç gün boyunca süren maratonun sonuna geldik. Tüm Sporcularımız iyi mücadele ettiler. Umarım çevre illerden gelen sporcularımızda misafirperverliğimizden memnun kalmışlardır. Güzel organizasyon olduğunu düşünüyorum. Hiç Bir Aksaklık yaşanmadan sona erdi. Sporcularımızı ve antrenörlerimizi kutlar başarılar diliyorum” dedi.

Yapılan müsabakalar sonucun da Osmaniye İstiklal Spor Kulübü gruptan 1. olarak çıkarak 3. lige yükseldi. İHA

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir