Bölükyayla Ortaokulu Fırtınası Devam Ediyor

Bölükyayla Ortaokulu katıldığı yarışmalarda başarılarının üzerine yeni başarılar katmaya devam ediyor.

Adıyaman’da düzenlenen Okullar Arası Havalı Silahlar İl Şampiyonası’nda Bölükyayla Ortaokulu Bireysel tabanca yarışmasında il şampiyonu oldu.

Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından koordine edilen, Okullar Arası Havalı Silahlar İl Şampiyonasında Bölükyayla Ortaokulu Atıcılık tabanca kategorisinde il birinciliği Tüfek kategorisinde il İkinciliğini elde etti.

Bölükyayla Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Bekir Sönmez yaptığı açıklamada, Bir köy okulu olmasına rağmen öğrencilerimiz göstermiş olduğu başarılar bizleri mutlu ediyor.  Adıyaman ili genelinde yapılan Atıcılık yarışmalarında Bireysel tabanca yarışmasında Mehmet Fatih Polat isimli öğrenci il birincisi olurken bireysel tüfek yarışmasında ise Mehmet Yıldırım isimli öğrencimiz ise il üçüncüsü oldu.

Sönmez, yeni hedeflerinin ille sınırlı kalmayacağını başarılarının kısa vadede bölge,  uzun vadede ise ülke çapında dereceler elde etmek olduğunu söyledi. Bizlere destek olan okul yöneticilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum dedi.

Haber: Burhan Işık

Bu Haberi Gördünmü!

Adıyaman’da Adnan Menderes anıldı 

AK Parti Adıyaman Teşkilatı Adnan Menderes’in idam edilişi ile ilgili basın açıklaması yaptı. AK Parti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir