Boynukara: “Hainlik Edenlere Gerekli Cevabı Vermemiz Lazım”

AK Parti Adıyaman Milletvekili Adnan Boynukara, “Bu dağlarda gezen 3-5 müptezel 3-5 teröristte sahip çıkmamamız lazım. Bunlara gerekli dersin verilmesi lazım” dedi.

Kurban Bayramını Adıyaman’da geçiren AK Parti Adıyaman Milletvekili Adnan Boynukara, “Adıyaman’ın kullandığı kavram huzur. Fakat uzun yıllardır bu ülkede kan döken terör örgütü Adıyaman’da kan dökmeye yeltendi. Bu aziz mübarek günlerde binlerce insanın geçtiği yola bomba döşeyip patlattılar. İnsanımıza zarar vermek istediler.” diye konuştu.

– MASUM İNSANLARIN SIĞINDI BİR ÜLKE BURASI

Teröristlerin bu topraklarda barınmaması gerektiğini vurgulayan Boynukara, “Bu dağlarda gezen 3-5 müptezel 3-5 teröristte sahip çıkmamamız lazım. Bunlara gerekli dersin verilmesi lazım. Sizin çocuklarınız bizim çocuklarımız kullandırıyor. Bunların bu topraklarda barınmaması lazım. Huzur şehri diyorsak bunlara izin vermememiz lazım. Hep birlikte Alevi, Suni, Kurdi, Süryanisi kim olursa olsun. El birlikte buna dur dememiz lazım. Buna dur demediğimiz müddetçe bu ülkede kan akmaya devam eder. Zaten dünyanın bir çok yerinde kan dökülüyor. Masum insanlar acı çekiyor. Masum insanların sığındı bir ülke burası. Bunu biz kendi aramız da sağlayamazsak büyük bir hata ederiz. Büyük bir hata yaparız. El birliğiyle bu hainleri bu ülkeye bu millete hainlik edenlere gerekli cevabı vermemiz lazım” açıklamasını yaptı.

 

 

Bu Haberi Gördünmü!

Dağtekin’den ‘Dünya Gazeteciler Günü’ Mesajı

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin , 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü nedeniyle bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir