Bu Kurumda Aynı Adam 4 İş Birden Yapıyor

 

Önceki gün Adıyamanspor ile Diyarbakırspor maçını izlemeye giden taraftarlar ilginç bir olay ile karşı karşıya kalınca şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Adıyaman Gençlik Spor İl Müdürlüğü bünyesinde çalışan biz hizmetli vatandaşın aynı gün içerisinde çim biçtiğini, çaycılık yaptığını, çay dağıttığını ve ambulansa kapı açtığını gören vatandaşlar “ Bu kurumda çalışacak adam kalmamış!” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Yıllardır Adıyaman Gençlik Spor İl Müdürlüğünde başarıyla görev yapan hizmetli vatandaşın ne iş yaptığı değil ne iş yapmadığı merak edilirken, durumu fark eden taraftarlardan da bahse konu olan müdürlük ile ilgili sert eleştiriler geldi.

Konuyla ilgili konuşan taraftarlardan Mesut Dağgülü adlı vatandaş “Böyle kepazelik görmedim. Maça geliyoruz çimler biçilmemiş bir tane görevli var başka kimse yok. Aynı adam dört iş birden yapıyor. Önce çimleri biçmeye gönderiliyor. Ardından çay demliyor sonra dağıtıyor. En son maç içerisinde ambulans dışarı çıkacak kapıyı açacak kimse yok gidip aynı adam kapıyı da açıyor. Gerçekte yazık. Böyle güzel ve büyük bir kuruma yakışmıyor. Yetkilileri ve özellikle de Vali Mahmut Demirtaş’ı göreve davet ediyoruz dedi.

Haber: Mustafa Polat

Bu Haberi Gördünmü!

Adıyaman’da Adnan Menderes anıldı 

AK Parti Adıyaman Teşkilatı Adnan Menderes’in idam edilişi ile ilgili basın açıklaması yaptı. AK Parti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir