Bu Millet İhaneti Unutmadı..!

15 Temmuz yazın en sıcak günlerinde üşüdüğümüz titrediğimiz bir andı.

Türk milletinin dün tanımadığı bugün ve yarında asla tanımayacağı esarete boyun eğmeyeceğinin tarihi bir kanıtı; başta FETÖ olmak üzere birçokterör örgütünün ve onları kullanan ülkelere aman vermediğimiz destansı bir mücadelenin de adıydı.

15 Temmuz da asıl amaç ve bizlere yaşatılmak istenen ülkemizde iç savaş,huzursuzluk, karışıklık çıkartmak ve toprak bütünlüğümüze kasıttı.

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır düsturundan hareketle yedi düvele vatan topraklarını dar eden atalarımızın torunlarına yakışan bir edayla;

15 Temmuz gecesi minarelerimizde okunan salalarla beraber 249 vatan sevdalımızı Şehit ve binlercesini de Gazi vererek; Bizlere vatanımızı dar etmeye çalışanlara millet –devlet el-ele,omuz-omuzagerekli cevabımızı da verdik.

1 yılını geride bıraktığımız bu zaman diliminde acılarımız hep taze kaldı. Yaşadığımızonca travma ve kaygıya karsı 15 Temmuz gecesi duruşunu bozmayan lider ve onun etrafına kenetlenen milyonlarla demokrasi meydanlarında yine yeniden destanlar yazmaya devam ettik.

15 Temmuz,  bizlere çok acılar yaşattı; ama bunun yanında birlik beraberlik ve kardeşlik duygusunu dailiklerimize kadar yaşamayı öğretti. Dostu düşmanı iyi tanımamızı aşırı derece iyiliğin ve güvenin ileride zararlar verebileceğini,demokrasinin canımız pahasına savunmamız gereken bir unsur olduğunu da bizlere tekrar hatırlattı.

Demokrasi şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabrı cemiller diliyorum.
Şehitlerimizi, gazilerimizi ve demokrasi uğruna, canı pahasına mücadele verenleri, bu ülke ve gelecek nesiller, asla unutmayacaktır.

Bu aziz millet ihaneti unutmadı. İhanetleri affetmedi ve asla affetmeyecektir.

Bu Haberi Gördünmü!

ÜLKEMİZİN HEDEFLERİ SİYASETİN ÖNÜNDE OLMALIDIR

Halkımız demokrasinin kendine vermiş olduğu yetkiyle coşkulu bir şekilde sandığa giderek ülkemizin yeni yönetim sistemini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir