Büyük Yarış Başlıyor

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 2014 yılının belediye başkanlığı seçimlerinin startını verdiğini açıklarken, belediye başkanlığı aday adaylarını da bir telaş sardı.

Hummalı şekilde başkanlık adaylığı için çalışmalarını yapan aday adayları 2014’e kadar ne yaparsak o kar” dercesine çalışmalarına hız verirken, büyük çekişmeye sahne olması beklenen seçimlerde hangi aday adaylarının aday olma başarısı gösterecekleri merak konusu oldu.

Geçtiğimiz seçimde 2. Kez aday olmayı başaran Necip Büyükaslan, bu yıl da mevcut olduğu için en şanslı aday adayı olarak gösterilirken, diğer aday adayları da kendilerini kendilerince şanslı görmeye devam ediyorlar. Birçok aday adayının yarışacağı yarışta Başbakan recep Tayyip Erdoğan’ın kimi işaret edeceği merak edilirken, sürpriz başkan adaylarına pek şans tanımayan Adıyaman halkı belli başlı, geçmişte siyasetle haşir neşir olan genç, dinamik kişilerin bu seçimden galip ayrılacağına inanıyor.

Seçim tarihinin açıklanmasının ardından aday adaylarının nasıl bir performans sergileyecekleri merak konusu olurken, söz konusu seçimlerde Ak Parti’den Necip Büyükaslan, Abdurrahman Ünlü, Mehmet Dağtekin, Abdulkadir Kırmızı, Necmi Baykan, Abdullah yalçın, Kenan Doğan, Demirhan Seçilmiş M. Emin Taş, Nevzat Bozan, Seyfettin Bilen, Mehmet Gürses, M. Emin Danış gibi isimler ön plana çıkarken, CHP’den ise  Zeynal Bakır’ın ismi ağır basıyor.

Haber: Mustafa POLAT

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir