CHP Besni İlçe Teşkilatından Eğitime Destek

CHP Besni ilçe teşkilatı öğrencilere, kırtasiye yardımında bulundu.

CHP Besni İlçe Başkanı Hakan Kılınç,  yaptığı açıklamada, “Orda bir okul var uzaklarda, o kul bizim okulumuz” projesi kapsamında ilçeye bağlı Toklu köyü ilköğretim okulu ve anasınıfı öğrencilerine çanta, kırtasiye yardımı, okuma kitabı ve çeşitli hediyeler verdiklerini söyledi.

CHP Besni İlçe Başkanı Hakan Kılınç, “Orda bir okul var uzaklarda, o kul bizim okulumuz” projesi kapsamında bugün ki durağımız Toklu Köyü İlköğretim Okulu ve Anasınıfı öğrencileri oldu. Öğrencilerimize hikaye kitabı, okul çantası, balon ve çeşitli hediyeler dağıttık. Anasınıfımıza da oyuncak hediye ettik. Eğitime desteğimiz artarak devam edecektir. Okul Müdürümüz Musa Demir’e, Okul Aile Birliği Başkanı Ahmet Korkmaz’a ve okulun öğretmen ile idarecilerine ilgi ve alakalarindan dolayı teşekkür ederim. Eğitim alanında öğrencilerimize her türlü desteği vereceğiz. Bir çok öğrencimizin ihtiyaçları var ve bizde CHP olarak bir nebzede olsa öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz ve bu kapsamda öğrencilerimize yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bizlere. Bütün öğrencilerimize başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

PHA

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir