CHP Merkez İlçe Başkanı Hanifi Çavuş’tan Gazetemize Ziyaret

CHP (Cumhuriyet Halk Partisi) Merkez İlçe Başkanı Hanifi çavuş gazetemizi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Yeni binasında Adıyaman halkına hizmet vermeye başlayan Işık gazetesini ziyaret eden Çavuş, “ Bu güne kadar tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışından vazgeçmeyen ışık gazetesinin çıtayı daha da yükselteceğini düşünüyorum” dedi.

Çavuş sözlerine şöyle devam etti:

“ yaklaşık altı yıldır Adıyaman’da yayım hayatını sürdüren Adıyaman Işık gazetesi tarafsız ve objektif habercilik anlayışı ile özellikle mazlumun ve mağdurun yanında olmuştur. Yeni yayın hayatına yeni ve modern binasında devam etmeye başlamıştır. Özellikle çalışma koşulları ve ortam oldukça düzenli ve tertiplidir. Ferah bir ortam oluşturulmuştur. Adıyaman basın camiasına yeni bir ses yeni bir soluk kazandıracağını düşünüyoruz. Gerek baskı kalitesi gerekse de yayın kalitesinin arttığını görüyoruz. Bu da Adıyaman’da gazetecilik anlayışının ileride ne kadar iyi yerlere geleceğinin göstergesidir. Bu da sevindiriyor. Sürekli kendisini yenileyen ve önde gelen gazetelerden biri olan Işık gazetesinin durumu bizleri mutlu etmektedir. Özelilikle ışık ailesi nezdinde Bilal Işık’a göstermiş olduğu sıcak ilgi için teşekkür ediyorum. Başta emekçi arkadaşlar olmak üzere Işık gazetesine destek veren herkese teşekkür ediyorum. Dilerim ki Adıyaman’da ışık gazetesi gibi objektif gazetecilik yapan mazlumun ve mağdurun yanında olan bir anlayış hâkim olur” dedi.

Işık gazetesi genel Yayın Yönetmeni Bilal ışık ise, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ Dile getirilen güzel sözlere layık olma yolunda çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Haber Merkezi

Bu Haberi Gördünmü!

2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı

Adıyaman’da 2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarının açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi. Adıyaman-Kahta Karayolu üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir