CHP’liler Adaylık İçin Bozkurt’a Gidecek

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte CHP’den kimin aday olacağı bilinmezken, bir grup CHP’li önümüzdeki hafta Adıyaman eski milletvekili Mahmut Bozkur’ta teklif götürecek.

Gazetemize konuşan CHP’liler halkın büyük bir çoğunluğunun CHP’den Mahmut Bozkurt’un aday olmasını istediklerini ifade ederek, CHP’nin Mahmut Bozkurt ismi üzerinde karar kılması gerektiğini savundular.

Mahmut Bozkurt’un deneyimli siyasetçi olduğu kadar Adıyaman halkının büyük bir teveccühünü alan bir siyasetçi olduğunu söyleyen CHP’liler Bozkurt’un CHP’den aday gösterilmesi halinde yerel seçimlerde CHP’nin zafer elde edeceğini belirttiler.

CHP il ve merkez ilçe teşkilatı içerisinde hummalı bir çalışma yaparak, Bozkurt’u ziyaret edeceklerini ileri süren partililer, “CHP’nin Adıyaman’da yerel seçim kazanması için her kesimden oy alabilecek bir isim üzerinde çalışma yaptık. Partinin yetkililerinin yanı sıra parti içerisinde bulunan birçok kişiden bilgi edindik. Yaptığımız çalışma sonrasında partimizden Mahmut Bozkurt’un ismi ön planda çıktı. Böylesine deneyimli bir siyasetçinin CHP’den aday gösterilmesi için var gücümüzle çalışacağız. Bozkurt’un partimizden aday olması için elimizden geleni fazlasıyla yapacağız. Çünkü Adıyaman halkı artık değişim istiyor. Bu değişiminde CHP’den tarafından olacak. Önümüzdeki hafta Bozkurt’la yapacağımız görüşme sonrasında bütün detayları basınla paylaşacağız. İnşallah Bozkurt CHP’den aday olur. Bizlerde böylelikle zaferi elde etmiş oluruz” şeklinde konuştular.

Bu Haberi Gördünmü!

Dağtekin Adıyaman’a Yapılan Yatırımları Değerlendirdi “Aşkımız ve Sevdamız Adıyaman İçindir”

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, bir basın açıklaması yayımlayarak AK Parti’nin iktidara geldiği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir