Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Gönül Gözüyle Anlatıyor

69 yaşındaki görme engelli Elif Yağar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı gönül gözüyle anlattı.

Küçük yaşta gözlerini kaybeden Yağar, adeta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sevgisi sayesinde adeta gönül gözü ile yaşıyor. Geçmişte yaşadıkları mağduriyetleri anlatan Yağar, “Recep Tayyip Erdoğan geldi başımıza çok şükür. O çilelerden kurtulduk. Eskinden yağ alamazdık, tuz, şeker, odun alamazdık. Zorluk çekerdik. Bir hatır gönül yoktu. Birbirimizle konuşamazdık. Bu yaşa geldim yeniden hayat yaşadık, yeniden dünyaya geldik” dedi. Şimdiki hükümetin çok iyi olduğunu kaydeden Yağar, “Bunun gibi hükümet dünyaya gelmemiş. Dünyayı şen etti. Böyle bir hükümet dünyaya gelir mi? Bütün memleketleri şenlendirdi, bütün adamları düzeltti” diye konuştu.

Erdoğan’a sevgisini anlatan Yağar, “Allah Recep Tayyip Erdoğan’ın canına sağlık versin. Allah güç kuvvet versin. Kalbimin içinde bizleri şenlendirdi. Allah da onları şenlendirsin. Bizim yolumuzu kendisi doğrultuyor. Allah’ da kendinin yolunu doğrultsun. Recep Tayyip Erdoğan bizi yeniden dünyaya getirdi. Memleketimiz küçük bir Adıyaman’dı. Hastane, üniversite, yol yaptırdı” ifadelerini kullandı.

“GÖRMEYEN GÖZÜMLE KAPI KAPI GEZİP OY İSTİYORUM”

Her gittiği yerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı anlatan Yağar,  “Göğsümü gere gere anlatıyorum. Bunun gibi bir lider yoktur. Gelin nankörlük etmeyin. Oyunuzu ‘evet’ olarak kullanın. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için canımı veriyorum. Ben nasıl ‘evet’ için çalışmayayım. Onun gibi bir lider gelmemiş. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için gece gündüz kendisine dua ediyorum” şeklinde konuştu.

PHA

Bu Haberi Gördünmü!

 Dünya Çocuk Kitapları Haftası etkinlikleri 

9-15 Ekim Dünya Çocuk Kitapları Haftası etkinlikleri çerçevesinde öğrenciler ile kitap okundu. Dünya Çocuk Kitapları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir