Dolandırıcılar Konusunda Emniyet Uyarıda Bulundu

Adıyaman’da vatandaşlara Adıyamanlı olup Adana ikametgah eden 2 dolandırıcı iki kişiye ellerinde bulunan sahte altınları satarak ortandan kayboldular.

Edinilen bilgiye göre Adıyaman’a gelip İranlı geldiklerini söyleyip ellerinde altın olduğu söyleyen iki dolandırıcı 2 kişi dolandırarak kayıplara karıştı. Sümer evler mahallesi ve Malazgirt mahallesinde bulunan 2 şahısı dolandıran şüphelilerin yakalanması için polis ekipleri çalışma başlattı.

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü tarafından dolandırıcılık konusunda uyarılarda bulunuldu. Emniyet müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada son zamanlara kendilerini İranlı olarak tanıtıp ellerinde altın olduğunu ve altınları ucuza verecekleri söyleyen kişilere inanmalarını  ve böyle bir konu olduğunda hemen 155 polis hattına haber vermelerini  istenildi.Yaşanan dolandırıcılık konusunda vatandaşların mağdur olmamaları konusunda ise şahısların yakalanması içinde çalışmaların devam ettiği duyuruldu.

PHA

Bu Haberi Gördünmü!

Kadın muhtar adayları Genel Başkan Yardımcısı Taş ile bir araya geldi 

Adıyaman’da, kadın muhtar adayları, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Abdulkadir Geylani Taş ile bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir