Erdem: Adıyaman 16 Nisan’a Hazır

Merkez İlçe Çalışmalarıyla Göz Doldurdu

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı M. Hanifi Erdem, Adıyaman’ın 16 Nisan’a hazır olduğunu belirterek, sandıktan yüzde 75’in üzerinde oy çıkaracaklarını söyledi.

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı M. Hanifi Erdem referanduma ilişkin konuştu ve seçim tahmininde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Adıyaman’a gelmesi ile birlikte seçim startı yaptıklarını kaydeden Erdem, “19 Şubatta Sayın Cumhurbaşkanımızın Adıyaman’a gelmesi ile birlikte seçim startı yapmış bulunmaktayız.  Sayılı günler kaldı.  Çalışmalarımız çok güzel gidiyor.  Hemen hemen hedeflediğimiz çalışmaların yüzde doksanını bitirmiş durumdayız.  Gündüzleri saha çalışması yapıyoruz esnaf ziyaretlerimiz, mahalleler de kadın kollarımız broşür dağıtmakta gençlerimiz özellikle başbakanımızın imzalı mektuplarını 18 yaş seçmenine bizzat kendisi kendi elleri ile tevdi edip kendi evlerine bizzat teslim etmektedirler.  Vekillerimiz hemen hemen her gün farklı ilçelerimizde görev almakta. Bunun yanında her gece mahalle toplantılarımız oluyor.  Gittiğimiz her yer de Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemini anlatıyoruz.  Vatandaşlarımızın takıldığı sorular varsa onlara cevap veriyoruz.  Özellikle bu dönem genç seçmen üzerinde çok duruyoruz.  Adıyaman’da ilk defa oy kullanacak 3 binin üzerinde seçmenimiz var.  Bunların üzerinde çok iyi duruyoruz, çünkü gençler çok çabuk çevresinden etkilenebilen kişiler özellikle bunların üzerinde durarak bu cumhurbaşkanlığı hükümet sürecini en iyi bir şekilde anlatmaya çalışıyoruz.” Dedi.

Hazırlıkların tamamlandığını ve Adıyaman’ın 16 Nisan’a hazır olduğunu ifade eden Erdem, TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın ve Adıyaman Milletvekilleriyle beraber 133 köyü ziyaret ettiklerini ifade etti.

“SIKMADIK EL, ÇALMADIK KAPI BIRAKMIYORUZ”

“Adıyaman belirtilenden daha yüksek potansiyele sahip” diyen “ Referanduma hazırız. Yüzde 75:’in üzerinde beklentimiz var. Allah’ın izniyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bütün arkadaşlarımız sahada çalışmalarına devam ediyorlar. Halkımıza ulaşıyoruz. Sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmıyoruz.” Şeklinde konuştu.

Sahadaki çalışmalara son güne kadar devam edeceklerini söyleyen Erdem, “Yorulmadan yolumuza devam ediyoruz.Azim ve kararlılıkla 16 Nisan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımız artık benimsedi. Bizler niçin evet demeliyiz? Sorusunudemeden evet biz bu sistemi istiyoruz.  Evet diyoruz. Ülkemizin geleceği için, istikrarı için, istikbali için, geç kalmış bir sistem diyor ve bunun mutlaka olması gerek.  Çünkü bu sistemin gelmesi ile artık bundan sonra ülkemizde darbeler olmayacak, bu sistemin gelmesi ile birlikte koalisyonlar olmayacak. Biz İlçe teşkilatımız olarak seçime hazırız. Sandık temsilcilerimiz, bina temsilcilerimiz, kat sorumlularımız hazırlanmış durumda.  Allah’ın izni ile pazar sabah namazımızı kılıp Bismillah deyip gidip oyumuzu kullanacağız.Ak Parti Merkez İlçe Teşkilatı olarak gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Güçlü ve istikrarlı bir Türkiye için “Öyle bir Besmele çekeceğiz ki, Allah o Besmele hürmetine bütün işlerimizi kolaylaştıracaktır.” İfadelerini kullandı.

Cuma günü final yapacaklarını belirten Erdem, Saat: 20.30’da Perre Düğün Salonunda yapılacak toplantıya Adıyamanlıları davet etti.

Haber: Burhan Işık

 

Bu Haberi Gördünmü!

Jumbo Kuşlar Bin Liradan Alıcı Buluyor

Adıyaman’da Muhabbet ve Doğa Kuşları Yetiştiriciler Derneği tarafından her hafta kurulan mezatta, muhabbet ve kanarya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir