Erdoğan Köy Gezilerine Devam Ediyor

AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Erdoğan köy gezilerine devam ediyor.

Gölbaşı ilçemize bağlı belde ve köylere ziyaret gerçekleştiren Erdoğan, Balkar ve Belören Beldeleri ile Yukarı Nasırlı, Aşağı Nasırlı, Gedikli ve Aşağı Karakuyu köylerini ziyaret etti. Taziye ziyaretleri ve ev ziyaretleri gerçekleştiren Erdoğan, vatandaşlarla sohbet etti.

Yapılan gezide ihale çalışmaları tamamlanan, Çetintepe barajında inşaat çalışmalarının başlanacağı, Anadolu Sağlık Meslek Lisesine müracaat eden öğrencilerin olduğu ve 75 Yataklı Gölbaşı Devlet Hastanesi ihale çalışmalarında son noktaya gelindiğini belirtti.

Yapılan yatırımları değerlendirerek, yol, su, kanalizasyon, taziye evi, cami çalışmalarını yerlerinde inceledi. Hizmetlerin her geçen gün artarak devam edeceğini belirtti. Önümüzdeki yerel seçimlerde Adıyaman genelinde AK Partinin oyunu daha da yükselteceklerini belirtti.

Ziyaret sırasında Erdoğan’a, Gölbaşı AK Parti İlçe Başkanı Serhan Taşgörmez, Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Balkar Belediye Başkanı Orhan Orhan ve İl Genel Meclis Üyeleri İsmail Kuşoğlu ve Şeref Kara eşlik ettiler.

Bu Haberi Gördünmü!

Gölbaşı’nda Kentsel Dönüşüm Projesi Bilgilendirme Toplantısı

Gölbaşı ilçesinde Kentsel Dönüşüm Projesi bilgilendirme toplantısı düzenlendi Gölbaşı Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda konuşan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir