Eski Belediye Başkanı M. Necip Büyükaslan’dan Gazetemize Ziyaret

Adıyaman eski Belediye Başkanı M. Necip Büyükaslan, daha kaliteli hizmet verebilme açısından yeni binasına taşınan gazetemize ziyarette bulunarak hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Büyükaslan, gazetemiz imtiyaz sahibi Zeynal Işık ve genel yayın Yönetmeni Bilal Işık ile bir araya geldi. IŞIK Gazetesinin yıllardır Adıyaman’da basına örnek teşkil edebilecek çalışmalara imza attığını belirten Büyükaslan “ Hayırlı olsun diyorum. Umuyorum ki daha güzel hizmetler verecekler. Işık gazetesi yıllardır takip ettiğim bir gazetedir. Bizler de gazetemizin yanında olacağız. Basının insan üzerindeki etkisi ve önemi bilinmektedir.  İnşallah tüm Adıyaman halkına hayırlı uğurlu olur. Başarılı tarafsız ve ilkeli haber anlayışından şüpheye düşmediğimiz bir gazetedir IŞIK gazetesi.”

Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Bilal Işık’da eski belediye başkanı Büyükaslan’a teşekkür ederek “ Elimizden gelenin en iyisini yapıp hiçbir fedakarlıktan kaçmadan Adıyaman’da parmakla gösterilen gazetelerden biri olacağız” dedi.

Haber Merkezi

Bu Haberi Gördünmü!

Gençlik Proje Döngüsü eğitimlerine katıldı 

GAP Bölge Kalkınma İdaresi Adıyaman Gençlik ve Kültür Evi tarafından yürütülen YouthBank (GençBank) programının ‘Proje …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir