Esnaftan, Halk Bankasına Plaket

Yeni Adıyaman Esnaf ve Kefalet kredi Kooperatifi Başkanı Mustafa Salman, Halk Bankası Adıyaman Şube Müdürü Ahmet Doğan’a plaket verdi.

Adıyaman Halkbankası Merkez Müdürü Ahmet Doğan ve Adıyaman AlBaraka Bankası Müdürü Mehmet Sıddık Işık Yeni Adıyaman Esnaf ve Kefalet kredi Kooperatifi Başkanı Mustafa Salman’ı ziyaret etti.

Yeni Adıyaman Esnaf ve Kefalet kredi Kooperatifi Başkanı Mustafa Salman ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek banka müdürlerine teşekkür etti. Salman, Kooperatiflerinin kuruluşundan bu yana Halk Bankası ile birlikte çalıştıklarını belirterek süre içerisinde dostluklarından ve özverili çalışmalarından dolayı Halk Bankası Müdürü Ahmet Doğan’a Plaket takdim ettiklerini açıkladı.

Salman “2012 yılında Yeni Adıyaman Esnaf ve Kefalet Kredi Kooperatifi olarak hizmete girdiğimiz günden itibaren merkez şubeyle çalışıyorduk. 6 yıl boyunca çalıştığımız bankamızdan oldukça memnun kaldık. Gerek personeli gerekse yöneticileri esnafımıza sürekli yardımcı oluyorlardı. Esnafımıza gösterdikleri ilgiden dolayı kooperatif yönetim kurulu kararıyla plaket verdik. 6 yıl boyunca çalıştığımız merkez şube personeline teşekkür ediyoruz. Bundan sonra 2. Şubeyle yani bulvarda bulunan Halk Bankasıyla çalışacağız. Bu zaman zarfından bankamızdan çok memnun kaldık. Esnafımızda aynı şekilde memnuniyetlerini dile getirdiler. Şimdiye kadar bin 500 esnafımıza kredi kullandırdılar. Ben kendilerine teşekkür ediyorum. Emeklerinden dolayı Adıyaman Halk Bankası Merkez Müdürü Sayın Ahmet Doğan’a teşekkür ediyorum.” Dedi.

Adıyaman Halk Bankası Merkez Müdürü Ahmet Doğan ise plaketlerinden dolayı Yeni Adıyaman Esnaf ve Kefalet Kredi Kooperatifine teşekkür ederek, “ Kooperatifimiz 6 yıl boyunca bizimle çalıştılar. Ama yine bankamızın diğer şubesiyle hizmetlerine devam edecekler. Böylelikle hizmetlerini daha iyi alabilecekler. Sonuçta kooperatif ve halk bankası et ve tırnak gibidir. Bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim. Plaket ve yapmış oldukları ince davranıştan dolayı teşekkür ederiz.”dedi.

Doğan, 1938 yılından buyana küçük esnaf ve sanayicilerin yanında olduklarını kaydetti.

 

Bu Haberi Gördünmü!

Jumbo Kuşlar Bin Liradan Alıcı Buluyor

Adıyaman’da Muhabbet ve Doğa Kuşları Yetiştiriciler Derneği tarafından her hafta kurulan mezatta, muhabbet ve kanarya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir