Ford’a İlgi Büyük Kürşat Turizm 30 Adet Ford Trucks İle Araç Filosunu Güçlendirdi

Gaziantep’te, özel güvenlik ve taşımacılık sektörlerinde faaliyet gösteren Kürşat Turizm, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü hizmetlerinde kullanılmak üzere 24 adet 2532 yol kamyonu ve 6 adet 2532 damperli kamyon olmak üzere 30 adet Ford Trucks ağır ticari aracı filosuna ekledi.

Ford Trucks Gaziantep Bayii İnterteks Otomotiv’in gerçekleştirdiği satışın ardından Kürşat Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Fayat Bay ve Kürşat Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Bay’a Ford Trucks markasını tercihlerinden dolayı Ford Trucks Türkiye Direktörü Serhan Turfan, Ford Trucks Türkiye Kamu Satış Müdürü Deniz Durmaz, Ford Trucks Türkiye Satış Müdürü Burak Hoşgören ile İnterteks Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Dicle ve İnterteks Otomotiv Şube Müdürü Mustafa Bilir tarafından plaket takdim edildi.

Ford Trucks: Güçlü, konforlu, verimli, dayanıklı

Satışa sunulduğu pazarların standartlarına uygun olarak Ford Otosan mühendisleri tarafından geliştirilen Ford Trucks ağır çekicileri, yurtiçi ve uluslararası taşımacılık alanında faaliyet gösteren müşterilerin beklentilerine uygun olarak; Ford Trucks’ın DNA’sında yer alan güç, konfor, verimlilik ve dayanıklılık gibi özelliklere sahip olarak üretiliyor. Ford Trucks modelleri, kullanıcısına yüksek performans ve düşük yakıt tüketiminin konforunu bir arada yaşatıyor.

Ford Trucks modelleri 1,1 milyon m2’lik alana sahip olan Ford Otosan İnönü Fabrikası’nda üretiliyor. Yurtiçinde 30 yetkili satıcı, yurtdışında 20 distribütör ile müşterilere ulaşırken; Rusya, Türki Cumhuriyetleri, Doğu Avrupa, Afrika ve Ortadoğu’da 50’ye yakın ülkeye ihraç ediliyor. 1.500 kişiye istihdam sağlayan Ford Otosan İnönü Fabrikası’nda aynı zamanda Euro 5 normlarına uygun, çevre dostu Ecotorq motor üretimi yapılıyor. 7,3 lt ve 9 lt silindir hacminde 260PS, 320PS, 360PS ve 380PS güce sahip motorlar yüzde 100 Türk işgücüyle, yüzde 100 yerli üretiliyor. Türkiye’nin kendi markasıyla kendi motorunu üreten tek ağır ticari markası olan Ford Trucks, yüzde 70 yerlilik oranı ile Türkiye ekonomisine yüksek katma değer sağlıyor.

Haber Merkezi

Bu Haberi Gördünmü!

Adıyaman Nar’da Türkiye 1.’si Olacak

Alan “ Badem’den Sonra Nar’da da İvme Kazanmak İstiyoruz” Gıda Tarım ve Hayvancılık Adıyaman İl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir