Fuarın ‘En’leri Ödüllerini Aldı

27-30 Ekim 2016 tarihlerinde Adıyaman Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen 2. Adıyaman İnşaat ve Mobilya Fuarının en iyi stant ödülleri sahiplerine verildi.

Medya Trend Fuarcılık tarafından Adıyaman Fuar ve Kongre merkezinde düzenlenen 2. Adıyaman İnşaat Yapı Fuarında katılımcı firmalar tarafından doldurulan ankette fuarın en iyi tasarım standı ödülleri Medya Trend Fuarcılık tarafından firmalara kendi işletmelerinde verildi.

Adıyaman Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Feb Grub mobilya alanında en iyi tasarlanmış stant seçildi.

Yaptığı inşaat projeleri ile Adıyaman’ın inşaat markası olan Yeşilpark İnşaat standı katılımcıların oyu ile inşaat alanında en iyi tasarlanmış stant seçildi.

Novelart Yapı Kimyasalları ve Cephe Yalıtım Aksesuarlarının fuara katıldığı tasarım standı dekorasyon alanının en iyi standı seçildi.

Firma yetkilileri, Medya Trend Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen 2. Adıyaman İnşaat ve Mobilya Fuarına katılmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydederek, organizasyonu gerçekleştirdikleri için teşekkür etti.

Medya Trend Fuarcılık yetkilise Mustafa Gül ise, firma olarak fuar ve organizasyon işlerinde her gecen gün daha iyisini yapmanın gayretinde olduklarını belirterek, destek veren kuruluşlara teşekkür etti.

PHA

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir