Futbol Grup Maçları Devam Ediyor

Spor Genel Müdürlüğü ve Milli Eğitim Bakanlığı ile birlikte organize edilen 2014 – 2015 Eğitim ve Öğretim yıllı Yıldız Kızlar ve Erkekler Futbol Grup Müsabakaları Altınşehir Mansur Yardımcı Futbol Sahasında devam ediyor.

18 – 20 Nisan 2015 tarihleri arasında Futbol Grup Müsabakalarına Yıldız Kızlar Kategorisinde Adıyaman, Mardin, Adana, Kahramanmaraş, Kilis, Hatay, Şanlıurfa, Şırnak ve Gaziantep illeri Yıldız Erkekler Kategorisinde ise Adıyaman, Adana, Elazığ, Hatay, Osmaniye, Tunceli, Şanlıurfa, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis, Mersin ve Malatya illeri olmak üzere 14 ilden 370 sporcu katılarak mücadele ettiği maçlar devam ediyor.

Adıyaman’da spor anlamında büyük organizasyonların gerçekleştirildiğine dikkat çeken Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı; ”Gerek Bölgesel gerekse Ulusal organizasyonlara ev sahipliği yaparak ilimizin spor alanındaki yerini her geçen gün biraz daha güçlendiriyoruz.Gerçekleştirilen her farklı spor organizasyonu ile sporcularımız profesyonel olmak yolunda daha azimli bir çalışma temposu içerisine giriyor. İlimizde 3 gün sürecek olan ve büyük bir çekişme ile devam eden Futbol Müsabakalarına katılan tüm illerimizin sporcularına başarılar diliyorum” dedi.

Haber Merkezi

 

Bu Haberi Gördünmü!

Kadın muhtar adayları Genel Başkan Yardımcısı Taş ile bir araya geldi 

Adıyaman’da, kadın muhtar adayları, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Abdulkadir Geylani Taş ile bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir