GAP Sporun Şampiyonluk Kutlaması Coşkulu Geçti

Üst üste aldığı galibiyetlerle Namağlup bir şekilde önce Play-Off ardından BAL Ligine yükselme başarısı gösteren GAP Spor kulübü düzenlediği şampiyonluk gecesiyle sporcularına ve yönetim kurulu üyelerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Asrsemes Otelde düzenlenen Şampiyonluk Kutlaması  programına Sporcular, Teknik Heyet, GAP Spor Yönetimi katıldı.

Düzenlenen gecede yenen yemeğin ardından sporcular müzik eşliğinde halaylar çekip, türküler söyledi. Oldukça neşeli geçen gecede kulüp adına bir konuşma yapan GAP Spor yönetim Kurulu Üyesi Bedrettin Özsayın, GAP Sporun başarısında pay sahibi olan kişilerden tek tek övgüyle bahsederek emeği geçen herkese teşekkür etti.

Kulüp olarak, bu kulübe gönül veren taraftarlar olarak bu şampiyonluğu hak ettiklerini  belirten Teknik Direktör Fikret Keleş; “Geçtiğimiz sezon kıl payı kaçırmış olduğumuz BAL ligini bu yıl elde etmenin haklı gururunu ve sevincini yaşıyoruz. Sezon başından bu yana oynadığımız futbol, atılan goller, alınan galibiyetlerin bir tesadüf olmadığını herkes gördü. Sezon başından bu yana bir amatör takım olmamıza rağmen sporseverlerin takıma olan ilgisi, inancı sezon sonuna kadar devam etti. Adıyaman Atatürk Stadyumunda Adıyamanspor ile oynadığımız maçta fedakar taraftarımız bizleri yalnız bırakmadı. Üst liglerde oynanan bir maç varmış gibi tribünleri doldurdu. Bu olay tamamen bir gönül işi. Bu vesileyle bizlere bu sevinci yaşatan başta kulüp başkanımız Hüseyin Koç’a, kulüp çatısı altında yer alan futbolcularımıza, teknik heyetimizi, yönetim kurulu üyelerimize, ilimiz basınına ve taraftarımıza teşekkür ediyorum.” Dedi.

Kulüp başkanı Hüseyin Koç, kendisine bu mutluluğu yaşatan tüm sporcuları, teknik heyet ve spor kamuoyuna minnettar olduğunu vurguladı. Hüseyin Koç, ligin başından beri profesyonel bir anlayışla hareket ettiklerini vurgulayarak, “Takımın uyumu, disiplin ve çok çalışma bize bu başarıyı getirdi. Hep birlikte bu başarıyı elde ettik. Tüm maçlardan galip gelerek, Türkiye rekoru kırmak bizi ayrıca mutlu etti. Bizlerden desteğini esirgemeyen başta spor kamuoyu olmak üzere herkese teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Gap Spor Sevgisi Tribünlere Sığmadı

Sezon başından bu yana oynadığı maçlarda GAP Sporu yalnız bırakmayan GAP spor taraftarı BAL ligine yükselme final maçında Adıyaman Atatürk Stadyumunu doldurarak takımına büyük destek oldu.

Son iki sezondur oynadığı futbolla Sporseverlerin gönlünde taht kuran GAP Spor taraftarı her geçen gün artarken, BAL Ligine yükselme final maçında Adıyaman Atatürk Stadyumunda binlerce taraftar takımını yalnız bırakmadı.

Adıyaman Atatürk Stadyumunun açık olarak tabir edilen tribünlerinin neredeyse tamamını dolduran GAP Spor taraftarları 90 dakika boyunca takımlarını destekleyerek, elde edilen başarıda büyük pay sahibi oldular.

Atılan her gol sonrası taraftarına koşan GAP Sporlu futbolcular sevinçlerini taraftarıyla paylaşırken, takımı adına bir açıklama yapan kaptan Abuzer Şahin,  amatör takım olmamıza rağmen  binlerce taraftar bu takıma sahip çıkıyorsa ne mutlu bizlere. Biz bu taraftara ne yapsak azdır. BAL Ligine yükselme sevincini onlara yaşattığımız için Allah’a şükürler olsun. Dedi.

Haber Merkezi

 

Gapsporr GAP Sporun Şampiyonluk Kutlaması Coşkulu Geçti (3)

Bu Haberi Gördünmü!

Gençlik Proje Döngüsü eğitimlerine katıldı 

GAP Bölge Kalkınma İdaresi Adıyaman Gençlik ve Kültür Evi tarafından yürütülen YouthBank (GençBank) programının ‘Proje …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir