Gazeteci Sezai Yargucu Muradına Erdi

Gazeteci Sezai Yargucu, Dağdeviren ailesinin biricik kızı Hanım Dağdeviren ile evlendi.

Genç çiftler Yayladam köyünde düzenlenen düğün merasimi ile dünya evine girdi.

Düğün merasimine Sezai Yargucu’nun çok sayıda gazeteci arkadaşı ve davetli misafir katıldı.

Çifti düğünlerinde aileleri, akrabaları, arkadaşları ve sevenleri yalnız bırakmazken düğün töreni çiftin dansı ile başladı.

Gelin ile damat tek tek davetlileri dolaştı. Genç çifti kutlayan davetliler ise bir ömür boyu mutluluk dilediler. Yoğun katılımlı düğünde ilkler de vardı.

Yemekli olarak organize edilen, onlarca sofranın kurulduğu ve renkli görüntülerin yer aldığı düğün töreni havai fişek gösterileriyle son bulurken Sezai ve Hanım çifti düğün gecelerinde kendilerini yalnız bırakmayanlara canı gönülden teşekkürlerini ileterek darısı bekarların başına dileğinde bulundular.

Gazeteci Sezai Yargucu, düğüne katılan davetlilere teşekkür ederek, “Eşimle birlikte hayatımızı birleştirdiğimiz bugünde bizleri yalnız bırakmayan dostlarımız gecenin geç saatlerine kadar bizlerle birlikte eğlendiler. Böyle bir gecede genç yaşlı demeden bizlerle birlikte eğlenen dostlarımız sevgilerimize sevgi kattılar. Böylelikle en mutlu günümde yanımda olan akrabalarım ve meslektaşlarım düğünüme katılarak beni onura ettiler. Düğünüme katılan bütün akrabalarıma ve meslektaşlarıma teşekkür ederek, darısı bekarların başına diyorum” şeklinde konuştu.

Bizlerde değerli meslektaşımız Sezai Yargucu’ya ve Hanım Yargucu’ya bir ömür boyu sürecek mutluluklar diliyoruz.

Haber: Ömer Karakuş

 

 

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir