Geleceğin Doktorlarından Park Hospital Hastanesine Ziyaret

Adıyaman’da bulunan Özel Bilgin kreşinden yaklaşık 30 Anaokul öğrencisi Özel Park Hastanesi yöneticilerini ve çalışanlarını ziyaret ederek karanfil dağıttılar.

Meslek ve sağlık çalışmalarını tanımayı amaçlayan ziyarette için hastane Başhekim Sadık Eryılmaz Hastane çalışmalarına ilişkin minik öğrenciler bilgiler aldılar.

Anaokulu ve Kreş öğrencileri ile yakından ilgilenen Başhekim Sadık Eryılmaz ve Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Yunus Turgut ışık, ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Konu ile açıklamalarda bulunan Başhekim Sadık Eryılmaz; “ Çocuklarımızın bizleri ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum çocuklar bizim geleceğimizdir, umudumuzdur onlar ne kadar iyiyse bizler de o kadar iyiyiz temennimiz daha eğitimli daha modern bir gençlik oluşması bizlerde bu anlamda elimizden gelen çabayı göstermeye çalışacağız bizlerde sağlık adına ne katkımız varsa yapmayı planlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Doktor Yunus Turgut ise ; “çocukların sağlığını korumak hasta olduktan sonra onların tedavi olmalarından daha önemli bir girişim o nedenle ailelerin çocuk sağlığı konusunda çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Özellikle sağlığın korunması yönünden faaliyet göstermeleri bilinçli olmaları gerekiyor. Beslenme aşılama iyi uyku ve temiz çevre düzenine dikkat etmeleri gerekiyor.” dedi

Bu Haberi Gördünmü!

Adıyaman’da Adnan Menderes anıldı 

AK Parti Adıyaman Teşkilatı Adnan Menderes’in idam edilişi ile ilgili basın açıklaması yaptı. AK Parti …