Genç Erkekler Futbol Şampiyonu: Adıyaman Lisesi

Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Arası Genç Erkekler Futbol İl Birinciliği oynanan final maçlarıyla ile son buldu.

Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Arası Genç Erkekler Futbol İl Birinciliği oynanan final maçlarıyla ile son buldu.

Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünün birlikte organize ettiği 2015 – 2016 Eğitim ve Öğretim yılı Gençler Erkekler Futbol il birinciliği final müsabakalarında Adıyaman Lisesi birinci oldu.

Adıyaman il ve ilçe futbol sahalarında 2 ay boyunca devam eden Okul Sporları Futbol Müsabakaları Altınşehir Mansur Yardımcı Futbol Sahasında oynanan final maçı ile son buldu. Final karşılaşmasında Adıyaman Lisesi, Gerger Anadolu İmam Hatip Lisesini 2 – 1 yenerek şampiyonluk kupasını aldı. İl Milli Eğitim Müdürü Seyfi Özkan, Maarif Müfettişleri Başkanı Muhammed Ali Akın Spor Şube Müdürü Ömer Faruk Dursun ve Okul Müdürlerin şampiyon takıma kupasını düzenlenen törenle takdim etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Seyfi Özkan müsabaka sonu yaptığı açıklamasında, “Öncelikle Genç Erkekler Futbol müsabakalarına katılım gösteren tüm Okul takımlarına göstermiş oldukları performansı tebrik ediyorum. Müsabakaların Fair Play çerçevesi içinde oynanmasından dolayı ayrıca mutlu olduğumu söylemek isterim. İlimizi Genç Erkekler kategorisinde temsil edecek olan Adıyaman Lisesini de şampiyonluğunu kutluyor ve il dışındaki maçlarda başarılar diliyorum” dedi.

Genç Erkekler Futbol İl Birinciliği Kategorisinde Birinci Adıyaman Lisesi, İkinci Gerger Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Üçüncü Spor Lisesi elde etti.

PHA

Bu Haberi Gördünmü!

2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı

Adıyaman’da 2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarının açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi. Adıyaman-Kahta Karayolu üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir