Genç Erkekler Voleybol Müsabakaları Start Aldı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen Adıyaman Kulüpler arası Genç Erkekler Voleybol müsabakaları start aldı.

2013–2014 sezonu programı kapsamında İl Müdürlüğümüzce düzenlenen Adıyaman Kulüpler arası Genç Erkekler Voleybol müsabakaları 23 Aralık 2013 tarihinde Adıyaman Cumhuriyet  Spor Salonunda oynanan Sedaşsporile Yamanspor takımları arasında oynanan voleybol   müsabakaları ile başladı.

Yapılan ilk müsabakalarda Sedaşspor ileYaman sporu 3-1 mağlup ederken, Voleybol Müsabakalarına il merkezinden 14 takım, Besni grubundan 4 takım ve Kâhta grubundan 8 takım olmak üzere toplam 26 takım ile ligler oluşturulmuş olup, müsabakaların sonunda grubunda ilk 2 takımların playoff maçlarıyla gruplara devam edecek olup bunun sonunda birinci olan takımımız Türkiye Voleybol Federasyon Başkanlığının belirleyeceği bir ilde ilimizi temsilen katılmaya hak kazanacaklardır.

Voleybol müsabakalarını Spor Şube Müdürü Hüseyin Yaşar Sarıkaya, ASFK Başkanı Cenap Taşkın, Yamanspor Kulüp Başkanı Abdurrahman Vural, Voleybol İl Temsilcisi Nedim Yardımcı ile çok sayıda sporsever izledi.

 

 

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir