Genç Müsiad’lılar İftarda Bir Araya Geldi

Genç MÜSİAD Malatya Şubesi tarafından verilen iftar yemeğinde üyeler bir araya geldi. Çeşitli genç STK’larında katıldığı iftarda birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Malatya’da bir otelde gerçekleşen iftar programına Genç MÜSİAD Gençlik Kurulu Yurtiçi Teşkilatlanma Başkanı Yavuz Çakır, MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, Genç MÜSİAD Malatya Başkanı Barış Yılmaz ile Adıyaman, Batman ve Elazığ genç MÜSİAD üyeleri katıldı.

Kentteki bir çok sivil toplum kuruluşlarının gençlik kollarının da katıldığı iftar yemeği sonrası konuşan Genç MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Barış Yılmaz, “İftarda gün boyu aynı amaç uğruna devam ettiğimiz anlamlı bir açlığa aynı anda ve hep birlikte gideriyoruz. Fakat iftar sofraları yalnızca yemek sofraları değildir. Oruç nasıl ki yalnızca aç kalmak değilse, iftar da sadece yemek yemek değildir” dedi.

Genç MÜSİAD Yurtiçi Teşkilatlanma Başkanı Yavuz Çakır ise, Çanakkale şubeleri ile Türkiye’de 44’üncü şubelerini kurduklarını belirterek yıl sonuna kadar 50 şubeye ulaşma hedeflerinin olduğunu belirtti.

Çakır, “Nasıl ki bir inşaatın temeli olmazsa, direği olmazsa oruçsuz bir ruh yıkılır paramparça olur. Allah inşallah Ramazan’ı tam anlamıyla idrak etmemizi bizlere nasip eyler” diye konuştu. İHA

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir