ADIYAMAN KAMU HASTANELER BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ ERDOĞAN ÖZ'DEN, KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTANESİYLE İLGİLİ AÇIKLAMASI (CİHAN KİZİR/ADIYAMAN-İHA)

Genel Sekreter Öz’den Adıyaman Halkına:“Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi 26 Şubat’ta Yeni Yerinde”  

 

Adıyaman Kamu Hastaneler Birliği (KHB) Genel Sekreteri Uzm. Dr. Erdoğan Öz, 25 Şubat Perşembe gününden itibaren Kadın Doğum Hastanesinin eski Tıp Fakültesi binasında hizmet vereceğini açıkladı.

Taşınacak olan Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesiyle ilgili açıklamalarda bulunan Adıyaman Kamu Hastaneler Birliği (KHB) Genel Sekreteri Uzm. Dr. Erdoğan Öz, “Genel Sekreterliğimize bağlı Sağlık Bakanlığı Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları hizmet binası, yeni hizmet binasına (Eski Tıp Fakültesi Hastanesi) taşınacaktır. Kadın Hastalıkları ve Doğum Poliklinikleri, Kadın Doğum Acil Servisi ve Ameliyathane 25 Şubat 2016 Perşembe gününden itibaren eski tıp fakültesi binasında hizmet vermeye başlayacaktır. Çocuk Hastalıkları Poliklinikleri, Çocuk Acil Servis ve Çocuk Yoğun Bakım birimleri ise 26 Şubat 2016 Cuma gününden itibaren eski tıp fakültesi binasında hizmet vermeye başlayacaktır” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Haber: İ.IŞIK

Bu Haberi Gördünmü!

Jumbo Kuşlar Bin Liradan Alıcı Buluyor

Adıyaman’da Muhabbet ve Doğa Kuşları Yetiştiriciler Derneği tarafından her hafta kurulan mezatta, muhabbet ve kanarya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir