Genel Sekreter Öz’den Hastane Yöneticilerine Teşekkür Belgesi

Adıyaman İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Sayın Uzm. Dr. Erdoğan Öz, Birliğe bağlı sağlık tesislerinin Başhekimleriyle yapmış olduğu Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı sonrasında başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı Teşekkür Belgesi takdim etti.

 

Öz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Tüm Türkiye’de olduğu gibi ilimizde de fiziksel ve donanımsal enüstteknoloji kullanılarak inşa edilen ve halkımızın hizmetine sunulan Sağlık Tesislerimiz ile Merkez ve İlçe Hastanelerimizde yapılan ciddi altyapı çalışmaları,son teknolojiye sahip yeni tıbbi cihazların alınması,sağlık, insan gücü ve verimliliğin arttırılması ile birlikte sağlık hizmet sunumu kaliteli ve en üst seviyede verilmektedir. Birlik olarak Sağlık hizmeti sunumunun enüst seviyeye çıkarılması amacıyla Tıbbi, İdari ve Mali hizmetler alanında yapılan başarılı çalışmalarından dolayı Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Kurumu tarafından 2 Teşekkür Belgesi ile ödüllendirilmiş bulunmaktayız” dedi.

 

 

 

Bu Haberi Gördünmü!

Adıyaman’da Çıkan Madenler Göz Kamaştırıyor

Adıyaman’da çıkan madenler, kalitesiyle adından söz ettiriyor. Adıyaman Maden kaynakları bakımından zengin bir il olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir