Gönüllü, Adıyamanspor Kulübünü Ziyaret Etti

Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, Adıyamanspor Kulübü’nü ziyaret ederek, kısa bir süre önce başkanlığa seçilen Rağıp Ersoy ve yönetim kuruluna hayırlı olsun dileklerini iletti.

Adıyamanspor Kulübü tesislerinde gerçekleşen ziyarette Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, Adıyaman’ımızın tanıtımında Adıyamanspor’un önemli bir misyon üstlendiğini belirterek Adıyamanspor’un en kısa sürede daha iyi noktalara geleceğine inandığını söyledi.

Gönüllü, Adıyaman Üniversitesi olarak Adıyamanspor’a gerekli desteği vereceklerini de ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Adıyamanspor Kulübü Başkanı Rağıp Ersoy ise Adıyaman Üniversitesi’nin Adıyaman’ın gelişiminde çok önemli  bir işleve sahip olduğunu kaydederek,  Adıyaman Üniversitesi’nin başarılı çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve bu anlamda Rektör Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü ile  çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

Ersoy ziyaretin sonunda Rektörü Gönüllü’ye, Adıyamanspor Kulübü’nün simgesi bayrak, flama ve atkı hediye etmesiyle tamamlandı.

Ziyarette Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Pınarbaşı, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. İbrahim Halil Tuğluk, Sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Doç. Dr. Ramazan Gürbüz, Genel Sekreter Yrd. Doç. Dr. Mehmet Kaygusuzoğlu ve Rektör Danışmanı Öğr. Gör. Recep Köse de hazır bulundu.

Bu Haberi Gördünmü!

 MERİNOSSPOR LİGE HIZLI BAŞLADI

Merinos Spor Payes Sporu Ezdi Geçti Türkiye Bayan Voleybol 2.ligi 6. Gurupta mücadele eden Merinos …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir