Görme Engelli Judocular Madalya İle Döndü

Eskişehir ilinde gerçekleştirilen Türkiye Görme Engelliler Judo Şampiyonasına katılan Bayan ve Erkek Judocuları kazandıkları 2 Altın Madalya ile ilimize döndüler.

Altın madalya alan Rabia Berk, Kadir Kılınç,  GAP Görme Engeliler Spor Kulübü Başkanı Yasin Berk, Kent Konseyi Engeliler Meclisi Başkanı Mehmet Tunç ile birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleşi ziyaret ederek yaşadıkları mutluluğu paylaştı.

GAP Görme Engeliler Spor Kulübü Başkanı Yasin Berk : ”Bizlere spor yapabilme adına her türlü imkânı sağlayan İl Müdürümüz Fikret Keleş’e teşekkür ederiz. Ben sporcularımızın gelecekte daha iyi başarılarla ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum” dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş İlimizin Görme Engelli Judocularından Ümit Bayanlar ve Genç Bayanlar 70 Kiloda Rabia Berk ve Ümit Erkekler 55 kategoride Kadir Kılınç elde ettikleri Türkiye Şampiyonluğuyla Adıyaman’ı gururlandırdığını söyledi.

Keleş; Normal sporcularımızın gösterdiği performansı görme engelli sporcularımızın da başarısı bizleri gururlandırıyor. İl Müdürlüğü olarak tesislerimizde spor eğitimi alan tüm engelli sporcularımızın gelecekte daha büyük başarılara imza atacaklarına inanıyor, Türkiye Şampiyonu alan Görme Engelli sporcularımızı gönülden kutluyorum. Sporcumuzu yetiştiren Antrenörüne ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”dedi.

Haber: Kazım Aydın

Bu Haberi Gördünmü!

Adıyaman’da Adnan Menderes anıldı 

AK Parti Adıyaman Teşkilatı Adnan Menderes’in idam edilişi ile ilgili basın açıklaması yaptı. AK Parti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir