Grup Başkan Vekili Aydın Buğdaycılar Sitesini Ziyaret Etti “ Biz Çiftçimizin kara Gün Dostuyuz”

Ak parti Grup Başkan vekili Ahmet Aydın, Buğdaycılar sitesi esnafını ziyaret ederek yeni başlayan sezonla birlikte hayırlı ve bereketli bir sezon geçirmelerini diledi.

Esnaflarla bir araya gelen Ak parti Grup Başkan Vekili Aydın “ Burada öncelikle bizleri güzel bir şekilde karşıladılar, bağırlarına bastılar teveccüh gösterdiler. Başta buğdaycılar sitesi başkanı olmak üzere tüm esnaflarımıza yöneticilere teşekkür ediyorum” dedi.

Aydın “ Ziraat odası başkanımız Salih Şahan burada, ilçe başkanımız Hakan Gürsoy burada herkes burada. Esnafımızla buluşuyoruz. Adıyaman’ın sorunları hepimizin ortak sorunudur. Ve hep birlikte el ele vererek omuz omuza vererek bu sorunları çözmeye çalışacağız. Ve görüyorsunuz ki şu anda özellikle belediyemizin önceki dönemde yaptığı ve asfalttı yoldu her şey yerli yerinde. Burada hem özel idaremizin hem belediyemizin gayretleriyle aslında güzel bir netice aldığımızı görüyoruz. Bu sene de özellikle bereketli geçti. Elhamdülillah. Bahar güzle geçti. Artık çiftçilerimizin sezonu açıldı. Ürünlerini arpayı buğdayı şu anda başladılar getirmeye. Öncelikle  arpa sezonu başladı. Bugün ofisimiz açıldı. Yine yarın Besni ve Kahta ofislerinin açılışı yapılacak. Dolayısıyla ben çiftçimiz için, üreticimiz için ve aynı zamanda tüccarcımız için hayırlı bir sezon hayırlı bir sene geçirmelerini temenni ediyorum. Biz çiftçinin kara gün dostuyuz. Her zaman esnafın yanındayız. Bu manada ne tür sorunları varsa da tüm teşkilatımız adına hemşerilerimizin hizmetinde ve emrinde olduğumuzu ifade ediyoruz. Yaptığımız güzel işler var. Bundan sonraki süreçte yapacaklarımızı da söylüyoruz. En kısa zamanda tamamlamak için inşallah memleketimize en kaliteli en güzel hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Ben tekrardan buradaki tüm esnaflarımıza teveccühleri için teşekkür ediyorum. Bu güne kadar ki dua ve destekleri için teşekkür ediyoruz. Rabbim inşallah bizleri hemşerilerimize karşı mahcup etmez. Utandırmasın diyoruz. Onlara hayırlı bereketli bir yıl diliyorum” dedi.

Haber: B.IŞIK

Bu Haberi Gördünmü!

Jumbo Kuşlar Bin Liradan Alıcı Buluyor

Adıyaman’da Muhabbet ve Doğa Kuşları Yetiştiriciler Derneği tarafından her hafta kurulan mezatta, muhabbet ve kanarya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir