AK PARTİ GRUP BAŞKAN VEKİLİ AHMET AYDIN, GÖLBAŞI İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ (CİHAN KİZİR/ADIYAMAN-İHA)

Grup Başkan Vekili Aydın Gölbaşı İlçesinde Muhtarlarla Bir Araya Geldi

 

Seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesini ziyaret eden AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın’a, Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Balkar Orhan Orhan, Belören Belediye Başkanı Mahmut Turan, AK Parti İlçe Başkanı Nizami Yancar ve il genel meclisi üyeleri eşlik etti.

AK Parti Grup Başkanvekili ve beraberindeki heyeti Gölbaşı ilçesinde ağırlamaktan son derece mutlu olduklarını ifade eden Gölbaşı AK Parti İlçe Başkanı Nizami Sencer, toplantıya eşlik eden muhtarlara teşekkür etti.

Türkiye’nin AK Parti İktidarıyla birlikte 13 yılda nereden nereye geldiğini halkın çok iyi gördüğünü belirten Belediye Başkanı Özdemir, “Eskiden köy yollarımız çamurdan geçilmezken AK Parti iktidarıyla birlikte köylerimizde kilitli parke bile istenmez hale geldi. Stabilize malzeme yerine beton asfalt yapılsın talepleri gelir olmaya başlandı. Köy yollarımız asfaltlandı ve artık köylerimize parklar, çocuk oyun gurubu isteniyorsa bu ülkemizin son 13 yılda nereden nereye geldiğini gösteriyor. Tabi ki ihtiyaçlar bitmez, eksikler bitmez hizmet bitmez. Çünkü kalkınmada sınır yoktur. Hava şartlarının iyi gitmesi halinde Gölbaşı ilçemize bağlı köylerimiz hazırlamış olduğumuz program kapsamında asfaltlama işlemimizi tamamlamış olacağız şu anda asfaltlanmayan köy yolumuz neredeyse kalmadı” dedi

Siyasilerin de muhtarların da ortak düşüncesinin halka hizmet olduğunu belirten AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın ise “Bu ülke hepimizin, bu il hepimizin, bu ilçe hepimizin ve bu köyler hepimizin. Nerede yaşıyorsa yaşasın orada yaşayan bütün insanımız bizim insanımızdır. Bu insana dili, dini, etnik yapısı, siyasi düşüncesi ne olursa olsun hizmet götürmek hepimizin boynunun borcudur. Siyasilerin de muhtarlarımızın da ortak amacı insanlara hizmet etmektir. Dolayısıyla bu hizmette bende varım diyen, bugüne kadar emek veren gayret gösteren herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

İHA

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir