Grup Başkanvekili Aydın’dan, Şampiyon İlçeye Ziyaret

 

AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman’ın Sincik ilçesini ziyaret etti.

1 Kasım Erken Genel seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdüren AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, son seçimin şampiyonu Sincik ilçesini ziyaret etti. 1 Kasım Erken Genel seçimlerinde Sincik’ten yeni bir rekor beklediklerini söyledi. Grup Başkanvekili Ahmet Aydın ve beraberindekileri Sincik Belediye Başkanı Mehmet Korkut, İnlice Belediye Başkanı Mehmet Yakan, AK Parti İlçe Başkanı Şevket Öksüz ve partililer ilçe merkezinde karşıladı. Parti binasın önünde toplanan partililere seslenen Aydın, “Sincik son 3 seçimdir Haktan yana olanları, Halktan yana olanları iktidara taşıdı ve onlarla beraber oldu. Sincik Türkiye’de tarih yazdı, Sincik için biz ne yapsak azdır. Türkiye’deki ortamı hepiniz iyi biliyorsunuz. Türkiye’de kim ne yapıyor, Kimin eli kimin cebinde, kim neye hizmet ediyor, Hepsini iyi biliyorsunuz. Sizin sağduyunuza ve ferasetinize hep itibar ettik ve etmeye devam edeceğiz. Biz 1 Kasım’da istiyoruz ki, AK Parti’yi tek başına iktidara taşıyalım. Çünkü büyük projelerin devamı için İstikrar lazım, güven lazım ve güçlü bir ekonomi için, güçlü bir iktidar lazım. Siyasi partilerimize baktığınız zaman, CHP var, MHP var, birde HDP var. Bunların hangisi millet için siyaset yapıyor ki, hangisi millete hizmet etmek için ‘ben varım’ diyor. Birisi blok siyaseti diyor, ayrıştırıyor. Zaten onların tek parti döneminde bize ne kadar baskı uyguladıklarını biliyorsunuz. Bunlar ezanı Türkçe’ye çevirdiler, Camileri Ahıra çevirdi bu CHP zihniyeti. Şimdi Haydi Bismillah diyoruz, ondanda rahatsız oluyorlar. Öbür taraftan Bahçeli her şeye hayır diyor, ben oynamam diyor, ben yapamam diyor, ben hükümette yer almam diyor. Hükümette yer almak istemiyorsan, siyasette ne işin var. HDP ‘yi biliyorsunuz. Din dersi ile uğraşıyor, diyanet ile uğraşıyor, Kıblesini şaşırmış, ikide bir kıblemiz Taksim diyor. Terör ile arasına mesafe koyamıyor. Teröre Terör, Teröriste Terörist diyemiyor. Terör ile arasına mesafe koyamayan neden vatandaştan oy istiyor ki. Biz gücü Halktan alıyoruz demiyorlar, biz gücü terör örgütlerinden alıyoruz diyorlar. Biz gücü YPG den alıyoruz diyorlar. Millet gücü terör örgütlerinden alana neden oy versin ki. Halk, onlara yüzde 13 oy verdi, 80 Milletvekili verdi. Demokrasi ile TBMM’de halka hizmet edin dedi. Ama bunlar gücü terör örgütlerinden alanlar Demokrasi ile Halka hizmet edeceğine, Gücümüzü Terör örgütlerinden alıyoruz deyip, her ne hikmet ise barışı da ağızlarından eksik etmiyorlar. Buna hiç kimse inanmaz. Sizlerde bunların gerçek yüzünü biliyorsunuz. Sincik her zaman şampiyon ilçedir ve öylede kalacaktır” şeklinde konuştu.

Konuşmanın ardından Sincik Belediye Başkanı Mehmet Korkut, Grup Başkan Vekili Ahmet Aydın’a Sincik Gönüllüleri Spor’un Formasını hediye etti. Ahmet Aydın ve beraberindekiler Sincik esnafını ziyaret ederek problemlerini dinledi. Esnaf ziyaretleri esnasında AK Parti’ye katılan CHP Sincik eski ilçe başkanlarından Hüseyin Avcı’ya AK Parti rozeti taktı. Sincik Arıcılar Derneğini ziyaret eden Ahmet Aydın ve beraberindekilere, Dernek Başkanı Mahmut Öztürk Sincik balı ve Bal Şerbeti ikram etti. Buradan İnlice Beldesine geçen Grup Başkanvekili Aydın ve beraberindekiler, belediye binası önünde toplanan partililerle bir araya geldi. İnlice Beldesinin problemlerini hakkında Belediye Başkanı Mehmet Yakan’dan bilgi alan Aydın, Beldenin problemlerini bir, bir çözmeye başladıklarını belirterek beldenin en önemli problemlerini olan yol problemlerini en kısa zamanda çözeceklerini söyledi.

Haber: M.IŞIK

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir