HABERİMİZ SES GETİRDİ! “17 Gün sonra Yıkım İşlemleri Başlatıldı”

“ MAHALLE SAKİNLERİ KORKU İÇERİSİNDE! ” ‘Ya Yakılsın Ya Da Restore Edilip Topluma Kazandırılsın’ başlıklı manşet haberimize yetkililer duyarsız kalmayarak metruk binaların yıkımına başladı.

Geçtiğimiz 24.05.2018 tarihli gazetemizde yer alan haberde Alitaşı Mahallesi 1235 sokak içerisinde bulunan 2 lojman kaderine terk edilmiş vaziyette ve madde bağımlılarım meskeni haline gelmişti. Gazetemize gelen ihbarı değerlendiren haber ekibimiz yerinde inceleme de bulunup ve metruk bina içerisinde bulunan odalarda madde bağımlıların kullandıkları bali torbaları ve düzenekleri görüntülemişti.

Gazetemizde yer alan habere yetkililer duyarsız kalmayarak yaklaşık olarak 17 gün içerisinde metruk binaların yıkım işlemlerine başladı.

Mahalle sakinleri yetkililere teşekkür ederek şimdi daha güvenli ve huzurlu evlerinde oturduklarını belirttiler.

Vatandaşlar gazetemize yaptıkları açıklamada; öncelikle size ekibinize ve yetkililere teşekkür ediyorum. Yıllardır burada 2 lojman kaderine terk edilmiş halde ve baliciler tarafından mesken tutulmuş vaziyette. Bizler evlerimize girip çıkarken, korku ve telaş içerisinde mahalleye gidiyorduk. Şimdi binalar sizin haberiniz sayesinde ve yetkililerin duyarlılığı sayesinde yıkım süreci başladı. Ben tekrardan size ve yetkililere duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum ifadelerini kullandı. Haber Merkezi

Bu Haberi Gördünmü!

Başkan Dağtekin Abonelerin Şikayetini Dile Getirdi 

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, elektrik dağıtım şirketi tarafından yapılan abone yenileme işlemiyle …